• Reklama

Zakup telefonu na miejscu w Chinach

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup telefonu na miejscu w Chinach

Postprzez lucash_92 » 11 lip 2016, o 14:26

We wrześniu lecę do Chin. Orientuje się ktoś czy ceny telefonów na miejscu są niższe od tych na aliexpress czy raczej na ali są tańsze bo biorą je hurtem (?). Jeśli się opłaca kupić na miejscu to czy limity przewozu są takie same jak np dla USA? Nigdzie nie mogę znaleźć dokładnego wyjaśnienia jak to jest w przypadku Chin.
lucash_92

Pochwały: 1

Reklama

Re: Zakup telefonu na miejscu w Chinach

Postprzez Flyagaric » 11 lip 2016, o 17:59

Z tego co słyszałem od znajomego, to jest drożej niż na Ali. W super cenach udaje się kupić tylko wysyłkowo, od producentów, a to już pewnie trzeba trochę chiński ogarniać. Znajomy był w szoku i nic nie przywiózł - był w Pekinie.
Może w Shenzen lepsze szanse - nie wiem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Re: Zakup telefonu na miejscu w Chinach

Postprzez lucash_92 » 11 lip 2016, o 21:09

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak właśnie myślałem. Tylko teraz mnie zastanawia jak to jest, że producenci przy premierach telefonu podają ceny na chiński rynek i są one zawsze niższe od tych z Ali.
lucash_92

Pochwały: 1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI