• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Sid » 23 maja 2015, o 13:32

szeryf napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja zamówiłem tutaj: http://www.dhgate.com/product/new-8-ite ... 85101.html
Z kuponem 10$ przez ich apke wyszło mnie 12,83$ także super cena :-)
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Reklama


Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Gravis » 23 maja 2015, o 21:18

Nie
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez sequential » 25 maja 2015, o 15:52

Witajcie,

Poszukuję słuchawek nausznych bezprzewodowych.. Ktoś może coś polecić i podzielić się swoimi wrażeniami? :)
Aktualnie sprzedam:
- UMI TOUCH - DWA KOLORY - umi-touch-z-pl-dwa-kolory-t27482.html
sequential
AKTYWNY
 
Posty: 224
Dołączył(a): 25 wrz 2014, o 00:50
Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez szeryf » 25 maja 2015, o 16:00

Sid napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie taki miałem plan. Myślisz, że to oryginały?

Tapatalked
pozdrawiam,
SZ3RYF
Avatar użytkownika
szeryf
 
Posty: 75
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 08:46
Telefon:: Mi5
ROM: MIUI10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Sid » 26 maja 2015, o 19:15

Jestem pewien na 100% bo znam osoby które tam zamawiały i już odebrały, poza tym póki co jeszcze stosunkowo ciężko jest dostać podróby V3.
Sid
AKTYWNY
 
Posty: 328
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 03:51
Pochwały: 8
Telefon:: PPTV King 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 26 maja 2015, o 20:35

sequential napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nabyłem te słuchawki http://www.aliexpress.com/item/Universa ... 12863.html

Co mogę napisać. Sprzedawca szybko je wysłał i dźwięk jaki się z nich wydobywa myślę, że Cię zadowoli. Barwę głosu można powiedzieć, że mają równą. Dobrze słychać tak wysoką jak i niską barwę tak zresztą jak i średnicę.
Jedyny problem jaki aktualnie wykryłem to problem ze sparowaniem się z komórkami. Z bluetoothem wpiętym w komputer stacjonarny łączą się bez problemu ale już z komórkami z Windows 8.1 (Nokia Lumia 635) czy też androidem (LG G3) nie są widziane.
Kontaktowałem się ze sprzedawcą i prosił o wysłanie filmiku na którym by było widać nie możność parowania z komórkami ale ... jakoś nie mam możliwości znaleźć czas na to od półtora tygodnia. Na youtubie znajdziesz człowieka, który je opisuje i nabył je na ebay-u
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Zeid » 27 maja 2015, o 00:29

sequential napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

kupiłem nie dawno Suicen Ax 610 - około 17$ na ali, dźwięk super, obsługa super, tylko denerwuje mnie zasięg bo przy schowanym telefonie w plecaku może przycinać, ale zastanawiam się czy to nie wina mojego Ulefone, a nie sprawdzałem ich jeszcze na innym telefonie.
Zeid
 
Posty: 23
Dołączył(a): 21 mar 2015, o 04:29
Telefon:: Ulefone be Pro

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Saracen » 27 maja 2015, o 10:09

Witam

Szukam jakiś dobrych dousznych słuchawek bluetooth z mikrofonem. Jest jeszcze jeden warunek. Słuchawki muszą mieć oprócz silikonowych końcówek w zestawie także możliwości założenia jakiś końcówek z gąbki. Nie trawie tych silikonowych zapychaczy uszu.
Saracen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 08:46
Lokalizacja: DarkSide

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez PawelR1 » 29 maja 2015, o 13:56

A ja zamowilem Pistony v3 w gearbeast zobaczymy co z tego wyjdzie... :shock:
PawelR1
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 19:55
Telefon:: Meizu MX4 Pro

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 29 maja 2015, o 14:44

Przetestowałem już kilkanaście różnych modeli i osobiście z dousznych (m.in. Awei ES900M, Pistony V1 i V2, KZ Special Edition, KZ ED3 i ED8, oryginalne słuchawki Lenovo i parę innych których nie wspomnę, bo nie warto :-D) na razie najbardziej pasuje mi KZ DT3- przy swojej cenie wykazują najlepszy stosunek jakości dźwięku/głośności/bassu. Jak dla mnie grają lepiej niż Pistony V2 (drugie miejsce), a gust muzyczny mam dość szeroki. Proszę nie traktować mojej opinii jako wykładni, a jedynie pewną wskazówkę :-). Obecnie w drodze Pistony V3, a zaraz po nich chyba się skuszę na takie cuś:

http://www.aliexpress.com/item/100-orig ... 66010.html

testowałem nauszne ML 650 tego producenta i muszę przyznać, że zmiotły mi łeb i aż żałuję, że nie korzystam nigdy ze słuchawek nausznych. To co dały na moim Lenovo P780 (który ma słaby niezbyt dobry chipset muzyczny) przeszło moje najśmielsze oczekiwania :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 29 maja 2015, o 17:53

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest tylko kilku sprzedawców ML 650 na alli i do tego mało pewni są. Swoją droga Takstor jako firma od bardzo dawna uważana jest za lidera rynku więc nic dziwnego, że Ci się podobały z 2 strony Sennheiser niby bardzo dobra firma ale ich najtańsze słuchawki to prawdziwa nędza z patatajnią.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron