Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów
Odpowiedz

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

17 gru 2015, o 21:17

W1904 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wygląda na to że poszli w taniznę z opakowaniem ;-) , ważne że jakość dźwięku się nie pogorszyła.
A mikrofonu nie testowałem , więc na jakim poziomie nie powiem.

Chyba sobie kupię na zapas qy8 nim na przetwornikach zaczną oszczędzać.
Tylko czy one grają tak samo ?
pozdro

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

17 gru 2015, o 21:18

Moim zdaniem tak samo, tylko wyglądają trochę lepiej.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

20 gru 2015, o 23:48

Hej!
Szukam słuchawek dousznych, najlepiej bez przeginania z basami,
jeśli mieliście kontakt Awei ES-Q9, to czy te są oryginalne?
http://www.ebay.com/itm/Awei-ES-Q9-Wood ... SwA4dWJbbP
Trochę niepokoi mnie, że tajlandia...
Jeśli macie inne, sprawdzone typy/sprzedawców na ebayu, to szukam czegoś max do 20$

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

20 gru 2015, o 23:52

Warto pomagać :)
sluchawki-awei-rozne-rodzje-t23734.html

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

29 gru 2015, o 18:19

Kupiłem słuchawki KZ ATE S i odebrałem je dziś wreszcie cisza kładę się na łóżku podpinam słuchawki .....
Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pudełko - pudełka ładne słuchawki ładne i na tym koniec.
Po podłączeniu do telefonu (nie gra muzyka) słuchawki charczą nie ma znaczenia jak głośno ustawie dźwięk czy 100 czy 0 nadal charczą jednakową siłą głośności charczą aż tak bardzo że udzieliło mi się to charczenie. I chcę się nim podzielić. Charczą i charczą nadal charczą i tak bez ustanie charczą. To charczenie mi przypomniało stracony rok z tel Elepchone który też charczał po podłączeniu zasilacza. (Terapełta poradził zmienić telefon)
No tak zaraz napiszecie czego oczekiwałem od słuchawek za 10E a no tego że w Saturnie za tyle samo kupuję słuchawki Panasonic które nie charczą może o gorszych parametrach paśmie dźwięku czy dB ale też grają i nie charczą.

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

29 gru 2015, o 19:17

Jakaś feralna sztuka CI się trafiła. Pisz do sprzedawcy i opisz problem.

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

6 sty 2016, o 22:39

ktos wie czy ktores sluchawkiz chin w cenie do 7 dyszek pobija brainwavzy delty ?

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

6 sty 2016, o 23:40

Moxpad X3 ale musisz się do mocowania przyzwyczaić. Mają mniej basu.

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

7 sty 2016, o 11:13

rryba napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co to znaczy pobiją?
Xiaomi piston v3 grają bardziej "rozrywkowo" i basowo niż Brainwavz M1, basu dużo ale jest raczej szybki a nie rozwlekły. Na M1 słychać jakby "trochę więcej" ale Piston v3 daje dużo radości z muzyki. Nowa wersja; XIAOMI Hybrid Piston Dual Driver, ma też pochlebne recenzje, podobno jeszcze więcej basu. Zamówiłem ale jeszcze do mnie nie dotarły.

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

11 sty 2016, o 13:41

Witam,

po przeczytaniu wątku zdecydowałam się na zakup słuchawek QCY QY7 ,które są tutaj polecane- szukam słuchawek do biegania na bluetoth.

Nie chcę, aby w moje ręce trafiły podróbki, zatem proszę o pomoc i wskazanie miejsca lub sprzedawcy gdzie mogę kupić oryginalne słuchawki. Czytałam ,że kupujecie na gearbest , ale tam wszystkie kolory są wyprzedane z tego modelu. Jest dostępny model QCY QY8 , ale chciałabym te o bardziej sportowym design :)

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

11 sty 2016, o 13:59

Do biegania to raczej średnie, przynajmniej żona psioczyła że z uszu wypadają. Ja nie biegam to nie powiem jak to u faceta jest, jednak może rozejrzyj się za jakimiś lekkimi nausznymi. Taka moja mała propozycja. A jeśli jednak chcesz te to pewny sklep to banggood.com, jednak czasem mają drożej niż gdzie indziej.

Wypalcowane

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

11 sty 2016, o 14:19

a są jakieś dobre nauszne bluetooth z komunikatami po angielsku lub bez komunikatów? bo z tego co słyszałem to te qy7/8 mówią po chińsku?
Odpowiedz