• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez adamq » 20 lut 2015, o 17:39

Ktoś poleci jakieś słuchawki sportowe na Bluetooth? Bluedino N2 jest popularnym modelem, ktoś kupił i wyrazi swoją opinię?
adamq
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2014, o 21:22
Pochwały: 1
Telefon:: iphon

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez anduril » 20 lut 2015, o 21:43

Mlody85 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ibuygou jest uznanym sprzedawcą oryginalnych Pistonów. Co nie zmienia faktu że cena jest dziwnie niska.

Autor postu otrzymał pochwałę
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez anduril » 20 lut 2015, o 21:47

adamq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Właśnie się zastanawiam nad N2, Q5 albo S3. Ten gość mnie zainspirował do zbudowania dobrze grających słuchawek na BT:
http://www.head-fi.org/t/725675/diy-sen ... -and-apt-x

Ewentualnie można kupić i6 i załatwić sprawę bez lutowania... ale że mi i tak się w słuchawkach kończy kabel, to pewnie kupię któreś z powyższych i pobawię się w rzeźbę :D

N2 można kupić już za $11, a i6 za $16.
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 20 lut 2015, o 22:49

anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ibuygou jest uznanym sprzedawcą oryginalnych Pistonów. Co nie zmienia faktu że cena jest dziwnie niska.

Chyba jakaś promocja jest z okazji festiwalu. A te po $10 to są pierwsze Pistony. Miałem je i fajnie grały póki jedna słuchawka nie przestała. Nie mam pojęcia czy były oryginalne.
Cena Pistonów 2 wydaje mi się być normalna.

Zamówiłem jedynki i brązowe dwójki. Zobaczymy jak przyjdą.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 23 lut 2015, o 15:31

Jak myślicie czy legitne? Cena coś podejrzanie niska, feedback dobry, ale ilość transakcji nie powala :-) może ktoś ma namiar na dobrego, pewnego sprzedawcę?

http://www.aliexpress.com/item/100-orig ... 66010.html

Dzięki z góry za pomoc :-)
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Słuchawki z mikrofonem < $10

Postprzez matthiasq » 1 mar 2015, o 00:32

Cześć.
Doradzi ktoś słuchawki z mikrofonem i przyciskiem co najmniej jednym do $10?

Pozdrawiam.
matthiasq
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 01:02
Telefon:: Samsung

Re: Słuchawki z mikrofonem < $10

Postprzez TLasky » 1 mar 2015, o 01:00

Ludzie chwalą sobie tego producenta, a to jego oficjalny sklep

http://www.aliexpress.com/store/1380688

pochodź, poszukaj, poczytaj opinie i wybierz te, które Ci się podobają. Oprócz tego jeszcze Awei ES900i, albo szarpnij się na 16$ i na ibuygou.com jest promocja na Xiaomi Piston V2.

T.
Ostatnio edytowano 1 mar 2015, o 01:14 przez TLasky, łącznie edytowano 1 raz
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Re: Słuchawki z mikrofonem < $10

Postprzez ddr » 1 mar 2015, o 01:10

Jakieś aweie, JBM.
Zresztą jest już taki temat.

W sumie o JBM ciężko coś znaleźć. Obecnie korzystam z Awei ES-Q3, są ok. Nie są idealne, ale jak na swoją cenę to można brać garściami.
Jednak jako następne celuję w ES-900i, ponoć lepsze.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Mlody85 » 1 mar 2015, o 13:23

Te masz za równo $10: http://www.ibuygou.com/p-original-xiaom ... -5983.html

Miałem je i bardzo fajnie grały, nieporównywalnie lepiej od stockowych Samsunga. Jedna słuchawka się popsuła więc zamówiłem drugie i przy okazji v2. Czekam na przesyłkę.
Mlody85
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 10:26
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S4 Mini

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez matthiasq » 1 mar 2015, o 20:30

Czy ktoś chciałby się jeszcze ustosunkować do marki KZ?

Znalezione, wybrane:
anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
matthiasq
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 gru 2013, o 01:02
Telefon:: Samsung

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez anduril » 2 mar 2015, o 10:17

matthiasq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"Będziepanzadowolooony...!" ;)
anduril
AKTYWNY
 
Posty: 453
Dołączył(a): 28 maja 2013, o 19:51
Lokalizacja: Świdnica
Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez TLasky » 5 mar 2015, o 16:55

Dostałem dziś te dwa modele:

Nr 1 http://www.aliexpress.com/item/New-Ear- ... 86474.html

Nr 2 http://www.aliexpress.com/item/New-List ... 57142.html

Nie będę robił recenzji, bo brak czasu, ale takie krótkie podsumowanie (zaznaczam, że nie jestem audiofilem :-)):

Obydwie bardzo fajnie wykonane, nie dopatrzyłem się żadnych uchybień, jedyne co mnie denerwuje to jack typu "L" w Nr 1 (Nr 2 ma prosty), ale to kwestia gustu. Bardzo dobrze leżą w uchu, nie czuć ich ciężaru, u mnie idealnie wpasowały się fabryczne tipsy (aczkolwiek w każdym komplecie są jeszcze mniejsze i większe od fabrycznych). Tipsy takie sobie, szału nie ma, ale biedy też nie- ot zwykłe.

Brzmienie- mmm... masakra, tzn. jeśli weźmie się pod uwagę cenę tych słuchawek. Testowane na Samsungu S3 oraz laptopie Lenovo U410 i nie tylko mnie nie zawiodły, ale też przerosły moje oczekiwania- obydwie pary grają naprawdę głośno, ale charakterystyka brzmienia jest nieco inna:

Nr 1- zdecydowanie dla fanów elektronicznej muzyki, bass spowodował, że po 30 min. zaczęła boleć mnie głowa, niemniej jednak na maksymalnej głośności zdarza im się co nieco "brzudzić" przede wszystkim gitary, ale nie jest to w ogóle uciążliwe.

Nr 2- grają przepięknie czysto, mają sporo słabszy bass, ale wciąż jest on na dobrym poziomie, wydają się być minimalnie cichsze niż nr 1.

Obydwie wersje zamówiłem z mikrofonem i wszystko bangla jak trzeba na europejskich urządzeniach :-). Miałem zostawić sobie jedne, a drugie pogonić, ale ostatecznie zostawiam obydwie, bo mam zamiar korzystać zależnie od klimatu. Wieczorem zrobię jeszcze krótki test na Meizu MX4 i jeśli coś mnie zaskoczy to uzupełnię :-).

Podsumowując- jeśli słuchacie przede wszystkim elektronicznych brzmień to bierzcie nr 1, jeśli macie szerokie zainteresowania muzyczne to nr 2. Pamiętajcie jednak o tym, że jeśli Wasz sprzęt ma kiepski chipset muzyczny to święty boshe nie pomoże :-P.

I to by było na tyle, jak ktoś ma jakieś pytania to walcie śmiało, ale pamiętajcie że nie odpowiem na takie, które przekraczają wiedzę zwykłego "słuchacza" muzyki ;-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
Avatar użytkownika
TLasky
VIP
 
Posty: 1987
Dołączył(a): 24 paź 2014, o 11:37
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron