• Reklama

Zakup plecaka serwisowego Wenger

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zakup plecaka serwisowego Wenger

Postprzez hormon » 18 lut 2015, o 17:43

anduril napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

"Podróbka" - (w sumie to nie wiadomo czy to oryginał) tego plecaka kosztuje 59$, czyli ryzykowanie zakupu tego plecaka z chin nie jest opłacalne. Znalazłem u nas w kraju ten model za 279 plus 20 zł przesyłka.
Może ktoś taniej widział ?
fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Za duży jak dla mnie.
hormon
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: K&M LIVE
ROM: 1.5

Reklama

Postprzez anduril » 18 lut 2015, o 23:11

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-346 ... html#close
263+19

Ten też nie jest mały. jak dla mnie jedyna jego wada to że jest "głęboki", taki trochę akordeon, a nie ma pasków żeby go ścisnąć. Ale mój i tak jest zwykle wyładowany, więc to by nic nie zmieniło ;)
anduril
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: J5 2015
ROM: 6.0.1 official

Postprzez hormon » 19 lut 2015, o 17:44

Mały nie jest, ale mniejszy od tego wyżej.
W sumie będzie i tak ciągle zapakowany, laptop dell d8200, jeden komplet kluczy, śrubokręty, pendrivy, protokoły, śniadanie itd :P

Zrobił byś fotkę jak wygląda na plecach? :) Chodzi o sprawdzenie jaki on jest w rzeczywistości duży.
hormon
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: K&M LIVE
ROM: 1.5

Postprzez Flower_Power » 21 lut 2015, o 19:16

Witam, nie chcę ponawiać tematy dlatego zapytam tutaj. Chciałbym zakupić dość duzy i wytrzymały plecak do codziennego użytku. Służył by do noszenia małego notbooka, ładowarki, sporej ilości dokumentów, książek i pewnie innych gratów (ok6-8kg) Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat jakosci opisywanych w wątku plecaków (kto ma i użytkuje ) Byłbym bardzo wdzieczny, gdyż nie ukrywam że zastanawiam się mocno czy wogóle opłaca się kupować plecak w Chinach... Z góry dzięki za rady. PZDR
Flower_Power

Pochwały: 1
Telefon:: HTC

Poprzednia strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić