• Reklama

Zakup, platnosc karta

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup, platnosc karta

Postprzez booolooo » 17 wrz 2013, o 17:31

Dużo tematów na forum ogarniałem przez ostatnie 2 dni z związku z pierwszym zakupem u chińczyków, jednak ostatecznie wole dopytać o szczegóły.
Sposób płatności na Ali: kupuje karte pre-paid WBK walutową za 15zł, przez kantor internetowy ładuję ją i dalsza płatność na Ali (wg tutoriala z forum) już bez żadnych prowizji? Dobrze rozumiem? - unikam w ten sposób płatności swoją kartą płatniczą, co jest zalecane.

Może od razu zapytam, czy jest aż tak duża różnica miedzy lenovo a800 a a820, a dokładniej roznica wyswietlacza. 245ppi kontra 218 i mniejsza rozdzielczosc? - roznica w kasie dla mnie spora, ponad 100zl.

Myslalem jeszcze nad V967s oczywiście porownujac do a820, ale jednak 5 cali to juz za duzo...
booolooo

Telefon:: nokia

Reklama

Re: Zakup, platnosc karta

Postprzez sonic » 17 wrz 2013, o 19:02

w aliorsync założysz konto i kartę za darmo, jest ku temu oddzielny wątek

a odnośnie wyświetlacza mój HD2 miał 160 ppi i wcale nie narzekam na piksele, dopóki nie zobaczysz obu wyświetlaczy obok siebie to nie będziesz zauważał różnicy.
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
sonic
VIP

Pochwały: 15

Postprzez tygrys » 17 wrz 2013, o 20:29

wyslalem mail do WBK w sprawei placenia karta:
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

oto odpowiedz banku:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wychodzi na to ze jezeli zaplace karta w EURO to nic nie zaplace . jedyny koszt to wiekszy kurs eur niz w kantorze okolo 10 gr/ 1 EUR
tygrys

Pochwały: 2

Postprzez booolooo » 17 wrz 2013, o 22:23

Lenovo a820 jednak wygralo.
Co do Alior synca, jak mi odrzuciło weryfikacje przelewem, wypełniać wniosek raz jeszcze i prosić o kuriera?
A miał ktoś styczność z tym pre-paid walutowy w WBK? 15zl jednorazowo, to nie majatek, a wygodniej mi mieć wszystko w jednym banku jednak - do oddziału pojde sie wypytac dokladnie, czy prowizji jakis z tego nie bedzie, ale znajac zycie w moim malym oddziale nic nie beda wiedziec.
booolooo

Telefon:: nokia

Postprzez drago68 » 17 wrz 2013, o 22:49

booolooo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Spróbuj jeszcze raz przelać 1 zł ,tylko normalny przelew- nie expresowy oraz wpisz we wniosku do konta w Alior Sync dane "toczka w toczkę" dokładnie takie same jakie masz w tym banku z którego przelewasz.
Próbowałem 3 razy i za czwartym wypełniłem wniosek i poprosiłem kuriera.
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI