• Reklama

Zakup nowego telefonu , prośba o pomoc

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup nowego telefonu , prośba o pomoc

Postprzez radzix309 » wtorek, 20 września 2016, 13:53

Witajcie, obecnie mija mi już drugi rok z Mi4W , kupiłem go na Ibuygou, jesem bardzo zadowolony, świetny , dopracowany telefon. Sprzedaje go za 750 zł, chciałbym dołożyć max 1000 zł , im mniej tym lepiej, i kupić coś nowego. I tu pojawia się problem, bo narobiło się tych telefonów tyle że głowa mała.
Chciałbym wiedzieć co byście kupili będąc na moim miejscu, rozważam kilka telefonów m.innymi Umi , Elephone , LeTv , tych marek nie znam, ale telefony optycznie i na papierze wydają się być fajne. Oczywiście myślę również o Xiaomi, Redmi Pro z ekranem Oled i dwoma kamerkami wydaje się być świetnym telefonem, czemu jest tańszy od Xiaomi mi5? Czy ten słabszy Xiaomi mi5 jest faktycznie odczuwalnie słabszy? Może warto dołożyć i kupić coś innego? Słyszałem że nowe Oneplus jest świetne, ylko nie wiem czy opłaca się dokładać kilka stówek. Nie jetem jakimś hardcorem , nie kręcą mnie cyferki w benchmarkach, chce telefonu dobrze wykonanego przedewszystkim, i z dopracowanym oprogramowaniem. Podobają mi się te nowe bezramkowce, chciałbym również żeby telefon robił dobre zdjęcia. Macie jakieś swoje propozycje? Może mimo wszystko dołożyć i kupić Lg G5? A może warto poczekać i kupić coś po nowym roku dopiero?>

Wiem że dużo pytań, ale gdzie jak nie na forum ludzie znają się najlepiej :)

Dzięki i pozdrawiam
radzix309

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Zakup nowego telefonu , prośba o pomoc

Postprzez blue_voyager » wtorek, 20 września 2016, 14:23

Dodaj szablon.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 206
Ostrzeżenia: -1

Postprzez radzix309 » wtorek, 20 września 2016, 18:59

Cena (bez VAT): 1200-1500
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5
Ilość RAM/ROM/Procesor:nie mniej jak 4 gb
Dual/Single sim: może być dual
Preferowane marki: Xiaomi , ale tu bez ciśnień
Miejsce zakupu(Polska/Chiny):Wolał bym w Polsce
Wymagania (parametry, funkcje): Ładny, sprawny i z dobrą baterią
Opis:
radzix309

Postprzez pawellabedz » wtorek, 20 września 2016, 21:40

ładny sprawny z dobrą baterią - redmi 3/3s, redmi note 3/3 pro, redmi pro lub redmi note 4 tak mi się nasuwa
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Powrót do Jaki telefon kupić ?