• Reklama

[zakupy] Zakup noki 5140i

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[zakupy] Zakup noki 5140i

Postprzez sawmaster » 13 sie 2012, o 15:04

Zastanawiam się na zakupem komórki nokia 5140i w aliexpress. oto strona tego telefonu 5140i
Mam pytanie czy telefon jest nowy i dlaczego wysyłka kurierem jest free bo to podejrzane bo inni sprzedający za kuriera żądają około 30 dolarów a to przekracza cenę komórki więc gdzie chaczyk?
sawmaster

Reklama

Postprzez marx » 13 sie 2012, o 15:40

Sporo polaków u niego kupuje więc powinno być OK, choć wolał bym przez poczte chińską lub HK bo przez kuriera jest więkse prawdopodobieństwo oclenia przesyłki zwłaszcza w przypadku DHL

edit
Na aukcji pise żew wysyłka przez poczte HK

Free Shipping:
Support via Hk post

przez TNT tylko jak nie mozna pocztą Hong Kongu
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez sawmaster » 13 sie 2012, o 21:28

mam problem przy zamówieniu, otóż wklepuje zip code taki co w polsce mamy i wyskakuje błąd please english and or numbers only
sawmaster

Postprzez marx » 13 sie 2012, o 23:07

bez myślnika wpisuj.
Konto w skrill moneybookers masz, i kase na nim?
marx
Administrator

Postprzez sawmaster » 14 sie 2012, o 12:41

już wpłaciłem ze skrilla na aliexpress ale coś długo czekam na potwierdzenie przelewu
sawmaster

Postprzez marx » 14 sie 2012, o 14:43

robiłeś płatność z poziomu platformy aliexpress (system płatności przeniósł cie do logowania w skrill i tam już była odpowiednia kwota za zakup) ?

Zaloguj się do skrill i zobacz co masz w historii transakcji, powinna być kwota w złotówkach którą wydałeś na zakup.
marx
Administrator

Postprzez sawmaster » 15 sie 2012, o 11:09

w skrillu mam konto w dolarach
tak robiłem płatność z poziomu platformy aliexpress
sawmaster

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI