• Reklama

Zakup na 1949deal.com PayPalem bez karty walutowej

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup na 1949deal.com PayPalem bez karty walutowej

Postprzez Distrust » 16 maja 2014, o 20:48

Witam,

Czy zakup na 1949deal.com z konta PayPal jest możliwy bez posiadania karty walutowej? Mam tylko kartę VISA payWave od BZ WBK.
Chcę zakupić jeden telefon, więc nie bardzo widzi mi się załatwianie takiej karty.
Distrust

Telefon:: Huawei Honor 3C

Reklama

Re: Zakup na 1949deal.com PayPalem bez karty walutowej

Postprzez marcino1104 » 16 maja 2014, o 21:32

To przelej pieniądze na PayPal i skorzystaj z przewalutowania salda.

Autor postu otrzymał pochwałę
marcino1104

Pochwały: 3
Telefon:: Redmi

Postprzez bar4u » 17 maja 2014, o 01:32

Masz jeszcze w wbk kartę wirtualną za 5 zł, załatwiasz jednym klikiem, dostajesz numer i za 5 minut możesz robić zakupy!

Wysłane z mojego ZP980+ przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez basa » 17 maja 2014, o 01:36

Lub poprostu zaplac normalnie placac karta visa paywave - powinno przejsc a bank sam ci przeliczy walute wedlug swoich stawek.