• Reklama

Zakup Mi4c - promocja

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Zakup Mi4c - promocja

Postprzez bar4u » sobota, 27 sierpnia 2016, 11:47

2/16 rzeczywiście pół darmo ale 3/32 cały czas trzyma cenę...

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 5

Reklama

Postprzez basswitek » piątek, 2 września 2016, 14:55

W Fastcardtech można kupić Mi4c 2/16 od razu zrootowany, z Androidem 6.0 na bazie ROMU Mokee (podobny do CM). Sam taki dostałem i telefon działa naprawdę super płynnie i szybko. Bateria trzyma bardzo ładnie, ok 5,5h włączonego ekranu, nie spada w nocy. Sklep ma nienajlepsze opinie na forum za rzekome wysyłanie refurbów, choć Xiaomi są na pewno nówki. Ja jednak polecam sklep, szybko wysyłają i nie miałem nigdy problemów. Kupiłem już u nich kilka telefonów i zawsze były nowe, a jak jest refurb to z tego co widziałem - zaznaczają to w opisie.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 7

Postprzez lukket » sobota, 10 września 2016, 11:58

Czy ktoś używa Mi4c z ostatniej ultra-promocji za 116$ u Goldwaya? Dostałem go wczoraj, i chyba szykuje się reklamacja. Przede wszystkim wyświetlacz w górnej części od czasu do czasu migocze. Pomijam już całą resztę, czyli jego działanie w porównaniu z redmi note2. Niby tyle samo RAM i pamięci, a przy takim samym układzie aplikacji telefon się tragicznie zawiesza, praktycznie brak płynności działania. Czy jesteście zadowoleni z tego telefonu?
lukket

Postprzez bergmen » sobota, 10 września 2016, 12:00

a jaki ma ROM?
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 25

Postprzez lukket » sobota, 10 września 2016, 12:16

Jak to można sprawdzić?
lukket

Postprzez tpawel » sobota, 10 września 2016, 13:32

Czyli nie wrzuciles xiaomi.eu? Masz śmieciowy Rom, zmieniaj czym prędzej.
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez lukket » sobota, 10 września 2016, 13:55

Nie wrzuciłem, bo telefon nie przyjmuje aktualizacji z zip, a chwilowo nie mam dostępu do komputera do którego mógłbym podłączyć telefon.

Czy po zmianie romu problemy z podświetleniem mogą zniknąć? coś znalazłem na ten temat na miuipolska, a migotanie może być tym spowodowane.
Jeśli zmienię rom, a problem nie zniknie, to czy zmiana romu nie przeszkodzi w dochodzeniu się ze sprzedawcą?
lukket

Postprzez bergmen » sobota, 10 września 2016, 14:19

zapytaj o to sprzedawcę. Goldway się raczej nie czepia. A w razie W zawsze bedziesz mogl przed wysyłką wgrać oryginalny ROM
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 25

Postprzez lukket » niedziela, 11 września 2016, 12:36

No i wygląda na to, że wszystkie problemy łącznie z migotaniem podświetlenia spowodowane były beznadziejnym ROMem. Po wgraniu xiaomi.eu mam zupełnie nowy telefon ;) Dziękuję za podpowiedzi!
lukket

Postprzez Flyagaric » poniedziałek, 12 września 2016, 15:27

Heh, to się powoli robi taka uniwersalna rada. Coś jak: Komputer ci nawala? - najpierw restartuj!

Mnie się to wydaje oczywiste. Zresztą sprzedawcy często wrzucają przerabiane przez siebie ROMy, które rzadko są topowej jakości, a i mogą zwierać niepożądane dodatki. Wiele ludzi chciałoby jednak, tak zwyczajnie, zaraz po wyjęciu mieć porządnie działający telefon (trudno im się dziwić), a w przypadku fonów z Chin nie jest to takie oczywiste, skoro nie kupujemy ich w oficjalnych punktach sprzedaży, a od re-sellerów.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi