• Reklama

Zakup Meizu MX4 Pro

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Re: Odp: Zakup Meizu MX4 Pro

Postprzez marcus1212 » 14 maja 2015, o 19:57

No Panowie, jak któryś zainteresowany to trzeba zagęszczać ruchy:
http://m.pclab.pl/news63736.html

Wysłane z mojego m1 note
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Reklama

Re: Zakup Meizu MX4 Pro

Postprzez shayk » 14 maja 2015, o 20:52

Powoli fundusze się zbierają, mam nadzieję, że jeszcze będzie w sprzedaży :-D

Tylko dobrze by było poczytać opinii użytkownika, czy warto.. tylko nikt go niestety nie posiada, na to wygląda..
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez koro88 » 14 maja 2015, o 21:22

Im dłużej czytam forum tym bardziej nie wiem jaki tel kupić :P (czy czekać na MX5, czy szukać taniego MX4 Pro, czy MX4)
koro88

Telefon:: MX4

Postprzez shayk » 15 maja 2015, o 00:48

Pod względem specyfikacji mx4 pro wygrywa. Co do 5 jeszcze nie wiadomo kiedy będzie oficjalnie dostępny oraz jaka cena, a to najważniejsze.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
shayk
VIP

Postprzez mrergie » 15 maja 2015, o 06:19

Telefon zostanie wycofany ze sprzedaży. Prawdopodobnie głównie z powodu bardzo niskiego popytu będącego efektem wysokiej ceny i praktycznie braku różnic względem podstawowej wersji.

Jak ktoś się mocno napalił na wersję Pro, to niech kupi póki jest w sprzedaży ponieważ na zapasy magazynowe ceny zazwyczaj idą w górę o spore wartości.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez bartazzz » 15 maja 2015, o 13:41

ewentualnie ma to związek z wykupieniem udziałów MEIZU w MEDIATEKU
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Odp: Zakup Meizu MX4 Pro

Postprzez marcus1212 » 15 maja 2015, o 14:02

a nie na odwrót?

Wysłane z mojego m1 note
ASUS P320 --> HTC Magic --> Samsung Galaxy S --> Nexus 4--> LG G2 --> Meizu M1 Note ---> Samsung Galaxy Note 4
marcus1212
AKTYWNY

Pochwały: 6

Postprzez mrergie » 15 maja 2015, o 14:03

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Odwrotnie. To MediaTek kupił akcje Meizu ;-) MTK to zbyt wielki kolos aby jakieś Meizu sobie jakąś ich część wykupiło.

Po części może i tak, ale nie jest żadną tajemnicą że sprzedaż wersji Pro była bardzo niska. Dalsza sprzedaż była nierentowna lub niskoopłacalna.
Różnice między zwykłą a Pro są zbyt małe a różnica w cenie zbyt duża. Ujmując to innymi słowami: MX4 jest tak dobra, że nie jest opłacalne dopłacenie do MX4 Pro.
Kupno tej lepszej wersji jest trochę nierozsądne, podstawowa wystarczy praktycznie każdemu. 3GB RAMu nie jest koniecznością bo 2GB wciąż są bardzo dużą ilością, wyższa rozdzielczość względem FHD przynosi tylko bardzo, bardzo minimalnie wymierne korzyści a czytnik linii papilarnych dla mnie wciąż pozostaje takim gadżetem dla paranoików - jest fajną rzeczą jeśli dostaje się ją w normalnej cenie/z bardzo niewielką dopłatą.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Postprzez bartazzz » 15 maja 2015, o 16:35

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Odwrotnie. To MediaTek kupił akcje Meizu ;-) MTK to zbyt wielki kolos aby jakieś Meizu sobie jakąś ich część wykupiło.

Po części może i tak, ale nie jest żadną tajemnicą że sprzedaż wersji Pro była bardzo niska. Dalsza sprzedaż była nierentowna lub niskoopłacalna.
Różnice między zwykłą a Pro są zbyt małe a różnica w cenie zbyt duża. Ujmując to innymi słowami: MX4 jest tak dobra, że nie jest opłacalne dopłacenie do MX4 Pro.
Kupno tej lepszej wersji jest trochę nierozsądne, podstawowa wystarczy praktycznie każdemu. 3GB RAMu nie jest koniecznością bo 2GB wciąż są bardzo dużą ilością, wyższa rozdzielczość względem FHD przynosi tylko bardzo, bardzo minimalnie wymierne korzyści a czytnik linii papilarnych dla mnie wciąż pozostaje takim gadżetem dla paranoików - jest fajną rzeczą jeśli dostaje się ją w normalnej cenie/z bardzo niewielką dopłatą.

sorry za pomyłkę, niemniej jednak chodzi o współpracę tych firm
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez PawelR1 » 18 maja 2015, o 21:00

Wlasnie tez gdzies doczytalem ze powod zaprzestania produkcji MX4 Pro to powod zamontowania Exynosa w tym modelu i dla tego w MX5 bedzie MD pozyjemy zobaczymy co z tego bedzie... ale jak narazie testuje MX4 Pro i jestem bardzo zadowolony smiga az milo... :)
PawelR1

Telefon:: Meizu MX4 Pro

Postprzez shayk » 18 maja 2015, o 21:11

PawelR1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skąd kupiłeś? Ile trzyma bateria? Mógłbyś wysłać zdjęcia w wiadomości, jak wygląda na żywo? Czy podczas użytkowania lub grania są odczuwalne spowolnienia?
shayk
VIP

Postprzez PawelR1 » 18 maja 2015, o 21:22

Dopiero go uzywam 3 godziny wiec spokojnie ;) jeszcze caly w foli jest i sie oswajam z nim :P porównując do mojego S3 to rakieta :P gry chodza miodzio :D ale najlepszy jest czytnik lini papilarnych dobra sprawa dotykasz i sie odblokowuje ;) w miare mozliwosci bede opisywal co i jak... pomalu ;)
PawelR1

Telefon:: Meizu MX4 Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu