• Reklama

Zakup Jiayu S1 Q

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zakup Jiayu S1 Q

Postprzez alsat1 » 4 lut 2014, o 09:39

Witam.
Mam zamiar zakupić telefon Jiayu S1 tylko nie wiem który sklep internetowy jest ok bo nigdy przedtem nie kupowałem telefonu z chin.
Znalazłem ze telefon ten jest in stock na 1949deal,ktoś już z was kupował z tego sklepu i czy jest on 100% ok?
I czy telefon ten bedzie mi działał 100% ok w UK po HSDPA?
Są jakieś custom romy do niego?

Pozdrawiam.
alsat1

Telefon:: samsung sgs2
ROM: rr

Reklama

Re: Zakup Jiayu S1 Q

Postprzez KarlosW » 4 lut 2014, o 11:51

Na razie nie mają ale będzie, polecam sprzedawcę:
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez alsat1 » 4 lut 2014, o 12:35

A ten sklep 1949deal jest ok?Mają duzo taniej.Kupowal ktos stamtąd?
alsat1

Postprzez existe » 4 lut 2014, o 12:54

wielu tu tam kupowalo - nieladnie, ze zakladasz nowy watek w tym samym temacie kazdego dnia !
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Re: Odp: Zakup Jiayu S1 Q

Postprzez alsat1 » 4 lut 2014, o 15:38

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie nowy wątek w tym samym temacie tylko nowy temat w odpowiednim tym razem dziale:P.Tam to sie podpiąłem pod temat ale tutaj jest odpowiedni dział bo chodzi o zakup z chin a tam był temat o wytrzymałości telefonów.Dzięki za odpowiedź będę miał na uwadze ten sklep.pozdrawiam.
alsat1

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI