• Reklama

[aliexpress] Zakup interfejsu diagnostycznego, jakie cło?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[aliexpress] Zakup interfejsu diagnostycznego, jakie cło?

Postprzez sabaka » 10 gru 2012, o 22:12

Witam

Interesuje mnie zakup interfejsu do diagnostyki samochodowej. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na zakup to od 200$ do 400$. Moje pytanie jest następujące, ile mogę dostać do zapłaty cła jeśli:
1. Podana zostanie prawdziwa kwota zakupu.
2. Gdy sprzedawca wystawi zaniżoną kwotę o wartości 35$ (bez dopisku gift)?

Czy 23% vat też będę musiał zapłacić w obudwu przypadkach? (zakup na własny użytek)
Czy muszę udokumentować koszt zakupu w obydwu przypadkach, jeśłi tak to w jaki sposób?

Dodam iż wysyłka realizowana byłaby kurierem DHL (zależy mi na czasie) a wielkość paczki
około 10cm x 10cm x 20cm.

Pozdrawiam
sabaka

Reklama

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI