• Reklama

Zagubiony na alli :)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zagubiony na alli :)

Postprzez Marcel » 9 lis 2014, o 02:01

Przyszedł ten dzień :)
W końcu się dziś zarejestrowałem... Dość mam otwartych zakładek z wybranymi rzeczami kiedyś do kupienia :)))

Zarejestrowałem się i dostałem kupon na 3 dolary.
Za chwilę pokazała mi się jakaś gra, zagrałem i za punkty kupiłem kupon na 2 dolary przy zakupie minimum za 19 dolarów.
Za chwilę widzę, że na 11.11 można kupić za pół ceny kupony (np. za 7,5$ kupon na 15$)

O co chodzi z tymi kuponami?
Są coś warte czy to tylko chłyt matertingowy?
Można je łączyć, czy na jednej aukcji jeden kupon?

Ogólnie zaczynam się bać o budżet domowy... :)
Marcel

Telefon:: samsung
ROM: 1

Reklama

Re: Zagubiony na alli :)

Postprzez HooCairs » 9 lis 2014, o 02:23

HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI