• Reklama

zablokowane urząrzenie xiaomi

Xiaomi

zablokowane urząrzenie xiaomi

Postprzez arekdbz » czwartek, 3 marca 2016, 13:29

Witam. Kupiłem używane redmi note 2. Przeszedłem proces początkowy, jednak nie zakładałem kont ze względu na brak połączenia z internetem. Teraz na moim ekranie widnieje napis "urządzenie zablokowane". mam podać hasło do konta bo urządzenie może być powiązane z innym kontem. Założyłem konto na necie, jednak kiedy wpisuję hasło w telefonie to nie możne zweryfikować ID konta xiaomi. Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Nic innego nie moge zrobić z telefonem. Co robić ? Jestem totalnie zielony. Nie miałem wcześniej androida.
arekdbz

Reklama

Re: zablokowane urząrzenie xiaomi

Postprzez bartazzz » czwartek, 3 marca 2016, 13:57

wejdź w recovery i zrób factory reset. Jeśli masz dostęp do ustawień systemowych poszukaj "urządzenie->kopia i kasowanie danych->ustawienia fabryczne-> zaznacz wyczyśc nosnib usb i kliknij resetuj telefon
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez arekdbz » czwartek, 3 marca 2016, 14:10

Nic nie mogę zrobić. Tylko wpisać hasło. Chciałem zrobić hard reset ale wisi cały czas na obrazku fastboot
arekdbz

Postprzez arekdbz » czwartek, 3 marca 2016, 15:40

problem tymczasowo rozwiązany. Sprzedawca podał mi hasło do swojego konta xiaomi. Tylko nie wiem jak usunąć teraz jego konto i powiązać urządzenie z moim
arekdbz

Postprzez fake4r » czwartek, 3 marca 2016, 15:49

Zaloguj się na stronie i.mi.com i tam usuń urządzenie. Wtedy już będziesz mógł na swoje konto się zalogować. U góry po lewej stronie tam gdzie widać dostępne miejsce w chmurze.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez arekdbz » czwartek, 3 marca 2016, 16:13

po prostu wylogowałem tamto konto i się zalogowałem na swoje w telefonie. Chyba samo powiązało urządzenie. W każdym razie póki co jestem na moim koncie i nie ma problemów :P
arekdbz

Powrót do Pomoc techniczna