• Reklama

Zablokowane środki po anulowaniu zapłaty (paypal -karta)

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zablokowane środki po anulowaniu zapłaty (paypal -karta)

Postprzez HooCairs » 20 gru 2014, o 02:39

Witam, dnia 14.12.2014 dokonałem zakupu kartą za pośrednictwem paypal (od razu uprzedzam, że w sklepie była tylko taka opcja), ale postanowiłem cofnąć wpłatę, jeszcze przed autoryzacją płatności przez sklep. Napisałem i do sklepu i do paypal, pieniądze zostały mi zwrócone bodajże na drugi dzień, w sumie to nawet nie wiem czy przez sklep czy przez paypal, bo oboje zadeklarowali załatwienie sprawy. W każdym razie pieniądze wpłynęły na konto, ale cały czas znajdują się na saldzie księgowym (tudzież są zamrożone, zablokowane itp.) Napisałem w tej sprawie do paypal, ale powiedzieli, że

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Co prawda 30 dni nie minęło, ale postanowiłem skontaktować się z t-mobile (tam gdzie mam konto bankowe z kartą walutową,którą dokonałem zakupu), Ci z kolei wysłali mi taką wiadomość

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozumiem, że mojego przypadku dotyczy ostatni akapit, a więc czekanie na nic się nie zda. W takim razie do kogo mam się zgłosić? Mam zadzwonić do banku i tym razem podać konkrety? Nie bardzo wiem co oznacza tutaj "reklamacja".
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Zablokowane środki po anulowaniu zapłaty (paypal -karta)

Postprzez ddr » 20 gru 2014, o 04:22

Blokada może trwać od kilku dni do nawet miesiąca jeśli nie dłużej w przypadku t-mobile (bajka o 14 dniowym terminie to bajka).
Musisz czekać.

Autor postu otrzymał pochwałę
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI