• Reklama

YOTAPHONE 2 - coś podobnego

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

YOTAPHONE 2 - coś podobnego

Postprzez podpucha » 6 gru 2014, o 00:47

Witam serdecznie,
Znalazłem informację o takim telefonie YOTAPHONE 2 .... mi się podoba ale czy jest coś podobnego w ChRL ?
podpucha

Telefon:: samsung

Reklama

Re: YOTAPHONE 2 - coś podobnego

Postprzez olusek » 6 gru 2014, o 00:52

Bardzo ciekawy telefon :) Szukałem chwile w necie i chińczycy tego jeszcze najprawdopodobniej nie zdążyli skopiować.
olusek

Pochwały: 5
Telefon:: ASUS Zenfone 5 T00F
ROM: stock 4.3

Postprzez noman1 » 6 gru 2014, o 01:14

Cena lekko zabija.
noman1
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: iNew V3
ROM: 4.4 KOT49Hv7

Postprzez basa » 6 gru 2014, o 01:20

Ponoc Meizu MX5 ma miec z tyłu e-inka , ale jakie bedzie miec funkcje niewiadomo - pewnie skopiuja z Yotaphona :>
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Postprzez Grech » 6 gru 2014, o 09:34

Następca OnePlus One też ma mieć z tyłu e-ink :) Teraz nagle wszyscy będą przedstawiać rendery z e-inkiem a przecież ten pomysł jest raczej średnio udany.
Grech
AKTYWNY

Pochwały: 10

Re: Odp: YOTAPHONE 2 - coś podobnego

Postprzez INTseed » 6 gru 2014, o 15:46

A taki e-ink jak sprawuje się w słońcu?
Ciekawi mnie również palcowanie tego i odczucia czy telefon z dłoni nie wyleci :)
O etui już nie wspomne.

TeRAz pUkAnE NA h60-L02 ;)
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Postprzez podpucha » 6 gru 2014, o 16:03

Najlepiej jak by wypowiedziała się osoba, która Go posiada :-) ale z filmu można wywnioskować, iż e-link w słońcu działa a co do etui … hmmm coś takiego bym do etui nie chował :-)
podpucha

Telefon:: samsung

Postprzez NikodemJ » 6 gru 2014, o 19:34

E-ink ma bardzo dobrą widoczność w słońcu, praktycznie jak zwykła kartka papieru. Problem może być tylko przez powłokę z Gorilla Glass, która z kolei dosyć mocno odbija światło.
Pomysł z e-inkiem jest bardzo ciekawy ze względu na małe zapotrzebowanie energii i to że jest bardzo przyjazny dla oczu. Do przeglądania artykułów w internecie lub odczytywania smsów powinien się sprawdzić całkiem nieźle.
HTC Desire HD -> Lenovo A820 -> Xiaomi Hongmi -> Jiayu G4S -> OnePlus One -> Xiaomi Mi5S Plus
NikodemJ

Pochwały: 2
Telefon:: OnePlus One
ROM: CM11S F2FS AK Kernel

Postprzez kangax » 6 gru 2014, o 20:26

Z e-inkiem jest podobnie jak z tradycyjnymi wyswietlaczami - dużo zależy od producenta. Te w Kindle'ach są naprawdę dobre, ale możliwe ze duza w tym zasługa ich matowej, antyrefleksyjnej powierzchni. Bez żadnej folii itp praktycznie nie ma na niej palcowania, jest też przyjemną w dotyku. Co do ich zastosowania w telefonach to fajna właściwością jest to ze do utrzymania wyświetlania statycznej grafiki nie potrzebują energii więc nawet gdy padnie bateria to istotna dla nas wiadomosc czy np adres pozostaną widoczne.
Nie wiem jak z tym przeglądanie neta na e-inku, bawiłem się w to trochę na Paperwhite i przyznam szczerze ze uciążliwe to było..Ale może w tel coś wymyślą z częstotliwością odswiezania. Natomiast co do czytania ksiazek/czasopism/artykulow - naprawdę super. Mam nadzieję że zrobią wtyczkę do przeglądarek która umożliwi zapisywanie artykułów na stronach do epub/mobi i późniejsze ich odczytanie na e-inku:)

Autor postu otrzymał pochwałę
kangax

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 2
ROM: MIUI v. 7

Postprzez TLasky » 2 kwi 2015, o 00:16

Zapowiedziano Siswoo R9 (Darkmoon), który ma mieć takie rozwiązanie i kosztować ok. 300$ :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do Jaki telefon kupić ?