• Reklama

Xperia z ultra z Chin

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xperia z ultra z Chin

Postprzez Bilek » 10 paź 2015, o 22:42

Witam, planuje zakupić nowego smartfona i padło na Xperie Z ultra. W naszym kraju ceny przekraczają 1000zł dlatego też zacząłem szukać ofert na Ali. znalazłem http://www.aliexpress.com/item/Sony-Xpe ... 5,201560_2 coś takiego, widzę, że w podobnej cenie jest sporo innych. Tutaj moje pytanie, wyszłoby sporo taniej wlasnie sprowadzic ale czy jest to oryginalny Sony? Będą jakieś problemy z softem/ aktualizacją do lollipopa?
Bilek

Telefon:: lg

Reklama

Re: Xperia z ultra z Chin

Postprzez marcoos1 » 10 paź 2015, o 22:49

Jak doliczysz vat to tez wyjdzie ~1000zl.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez Bilek » 10 paź 2015, o 22:57

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zwykle udawało mi się pominąć opłaty ;d
Bilek

Postprzez marcoos1 » 10 paź 2015, o 23:09

Zwykle to nie znaczy zawsze. Trzeba się z tym liczyć i w razie czego być mile zaskoczony
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez Bilek » 11 paź 2015, o 19:02

Nie uzyskałem jednak odpowiedzi na moje pytanie. Czy oferty w podobnej cenie na ali oferują oryginalne z ultra? Jak z aktualizacjami do lollipopa? Tak samo jak w wersji europejskiej?
Bilek

Postprzez bar4u » 11 paź 2015, o 19:34

99% to refuby, a tam to loteria, ja kupiłem w sumie trzy różne modele i działają już kawał czasu, ale tu na forum było sporo skrajnych opinii...

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez fake4r » 11 paź 2015, o 19:39

Dokładnie, Sonego raczej nie podrabiają, na ali większość to odnawiane modele - refurby, podobnie jak HTC np. W sumie w cenie do 1000zł miałbyś fajny i nowy smartfon z wyższej półki a nie używkę xperię.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez Flyagaric » 12 paź 2015, o 11:48

Żeby naświetlić sprawę w pełni, to musisz jeszcze widzieć autorze wątka, że to nie są refurby fabryczne. To będą egzemplaze reperowane przez Chinoli samodzielnie. Zazwyczaj w bardzo garażowych wrunkach i jakości takiej naprawy i faktycznej sprawności fona, nigdy nie możesz być pewien.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez hellhammer » 12 paź 2015, o 12:12

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A to latasz i sprawdzasz sprzedawców z ali, gdzie i jak naprawiają?
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez Flyagaric » 12 paź 2015, o 12:28

Tak, a ty nie?
- jakie pytanie, taka odpowiedź.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez hellhammer » 12 paź 2015, o 12:32

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zadalem glupie pytanie na glupiego posta powyżej. Smiać mi sie chce z tej twoje experckiej wypowiedzi o refubach z garażu, nasluchałeś się dużo bajek chyba. Jeden walnie głupote na forum a reszta powtarza.... Widze każdy z was był w chinach i widział na własne oczy hahhaha.
Garaże hahah, niedłuvo zaczną składać odrazu na wyspiskach śmieci, bo przecież tam ich pełno i pod mostami....

Mam 3 refuby z chin od 3 różnych sprzedawców i kaźdy z tych fonow prqcuje bez zastrzeźeń..
A wrqcając do tematu trzeba przemyśleć opłacalność tego refuba w porownaniu do możliwości i ceny w PL.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25
Telefon:: sony

Postprzez fake4r » 12 paź 2015, o 12:36

Dobra proszę się nie kłócić. Koledze Flyagaric chodziło w swojej odpowiedzi zapewne o to że nie opłaca się raczej brać z Chin refurbów bo często trafiają się egzmplarze sprawiające problemy wszelkiej maści. Po prostu przedstawił to w taki sposób aby autora zniechęcić do zakupu refurba ;) Dlatego też sugeruję autorowi tematu zastanowić się nad jakimś chińskim nowym modelem, co też pisałem wcześniej, a jak chce tą xperię to może bardziej poszukać np. na allegro od osoby prywatnej niezniszczony egzemplarz.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?