• Reklama

Xperia z ultra z Chin

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Xperia z ultra z Chin

Postprzez tpawel » 12 paź 2015, o 12:50

Moim zdaniem jeśli taki refub ma cenę nie wyższą niż używka bez gwarancji w PL to warto się interesować i zaryzykować.
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Reklama

Re: Xperia z ultra z Chin

Postprzez Flyagaric » 12 paź 2015, o 13:00

Nie mam zamiaru się kłócić.
To, że koledze refurby dalej chodzą, to przecież żadna gwarancja. Są na tym forum relacje od kolegi, który mieszka i pracuje na rynku komórkowym w Chinach. Sam się kiedyś (naiwnie) interesowałem tymi refurbami i wszyscy sprzedawcy zapytani wprost odpowiadali, że to nie są refurby fabryczne i gwarancje dają swoją.
Mieszkam w Irlandii, gdzie sklepików GSM prowadzonych przez Majfrendów potrafi być kilkanaście na jednej ulicy. Byłeś kiedyś w takim sklepie, widziałeś jak wygląda tam naprawa fona? Miałem na myśli dokładnie to co napisałem: jakości takiej naprawy i faktycznej sprawności fona, nigdy nie możesz być pewien.
Przypomnę jeszcze przypadek kolegi KarlosaW, który kupił refurba jako nowego i choć niby naprawiony, to boryka się z różnymi niedoróbkami, których próżno szukać w fonach nowych.
Jak ktoś się szykuje na zakup refurba, to musi być gotowy na wszsytko. Twój optymizm jest poparty tylko i wyłącznie dużą dawką szczęścia, która w żadnym wypadku nie uzasadnia rekomendowania chińskich refurów innym.
W Chinach kupuje się telefony chińskie - to już niejako, jedno z mott tego forum.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 117
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?