• Reklama

Xioami YI Cam - RECENZJA & UNBOXING [YT]

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Xioami YI Cam - RECENZJA & UNBOXING [YT]

Postprzez Pirzu » wtorek, 14 kwietnia 2015, 03:08

Witam,
za pewne coraz to więcej osób rozważa zakup kamerki Xiaomi YI. Mam nadzieję, że pomogę z wyborem recenzją :)
Tak, wiem, cicho... ale to ostatni raz, który nagrywam filmik tym mikrofonem :)

Zapraszam do oglądania i zadawania pytań :)
Pirzu

Pochwały: 19

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xioami YI Cam - RECENZJA & UNBOXING [YT]

Postprzez Salioner » piątek, 17 kwietnia 2015, 18:28

Recenzja lekko bez sensu, nagrałeś jak kamera się obraca i opowiadasz o niej bajki z neta. Materiały które rzekomo nagrałeś są żywcem wzięte z innej strony.
Salioner

Pochwały: 4

Postprzez sequential » sobota, 18 kwietnia 2015, 17:56

Salioner napisał(a):Recenzja lekko bez sensu, nagrałeś jak kamera się obraca i opowiadasz o niej bajki z neta. Materiały które rzekomo nagrałeś są żywcem wzięte z innej strony.

Chyba oglądaliśmy inne recenzje, bo co więcej tutaj chcieć od recenzji, nawet bym powiedział, że za długa, ale można się z niej dowiedzieć wielu rzeczy. Jak mało materiałów jeszcze to zawsze możesz wejść na YT.

EDIT: Panie Salioner, wlazłem sobie na Twój profil i co widzę? Że także nagrywasz filmy, widzę skąd takie podeście, trochę dziecinada, ale czego się spodziewać jak to słychać od razu..
Aktualnie sprzedam:
- UMI TOUCH - DWA KOLORY - umi-touch-z-pl-dwa-kolory-t27482.html
sequential
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez Salioner » sobota, 18 kwietnia 2015, 23:27

Nie wiem dla mnie jest dość dziwne wklejanie kogoś innego materiałów do recenzji. W sumie możesz ściągnąć recenzję np mobzilly, wyciąć prowadzącego i wstawić siebie gotowe;)

Wysłane z mojego MX4
Salioner

Pochwały: 4

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin