• Reklama

Xiaomi RN 2 restarty oraz brak możliwości wzbudzenia ekranu

Xiaomi

Xiaomi RN 2 restarty oraz brak możliwości wzbudzenia ekranu

Postprzez slav85 » poniedziałek, 9 listopada 2015, 16:23

Witam, mam dość powszechny problem na który do tej pory nie znalazłem odpowiedzi, mianowicie tel średnio ok 2 razy dziennie się sam restartuje i średnio ok 2 razy dziennie ekran po wygaszeniu nie da się wzbudzić, jedyna rada to albo przytrzymać 15 sek power albo wyciągnąć baterie. Próbowałem wrzucać TWRP, wszystkie jakieś aktualizacje z miui polska, z miui eu również wipe all, wipe cache za każdym razem nic nie daje, z problemem się buja wiele osób również poza Polską, nie mówiąc już o restartach tel raz na kilka dni bo to akurat pewnie w większości tych tel jest (restart raz na kilka dni to by mi akurat nie przeszkadzał). Może ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? Czy może to jest spowodowane tym, że tel jest świeży i kolejne aktualizacje naprawią problem?
slav85

Reklama

Re: Xiaomi RN 2 restarty oraz brak możliwości wzbudzenia ekr

Postprzez bartazzz » poniedziałek, 9 listopada 2015, 16:46

jeśli czyściłeś system po aktualizacji to nie sądzę żeby to był problem związany z oprogramowaniem. Sprawdź czy bateria dobrze Ci dolega, ewentualnie spróbuj coś podłożyć. Jest też możliwość że któraś aplikacja chodząca w tle zwiesza system.
Możliwe jest też że telefon jest po prostu wadliwy i nalezy go odesłać na gwarancję
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez illusion » wtorek, 24 listopada 2015, 02:21

Czy ktoś w ogóle już sobie poradził z ta przypadłością?
illusion

Postprzez illusion » środa, 16 grudnia 2015, 21:10

Edit. Przypadłość zniknęła sama po zainstalowaniu MIUI Polska. Także polecam zmienić Roma :)
illusion

Powrót do Pomoc techniczna