• Reklama

Xiaomi RN 2 Pro z aluminiową obudową

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi RN 2 Pro z aluminiową obudową

Postprzez Caminero » 26 paź 2015, o 20:29

Xiaomi Redmi Note 2 jest jednym z najciekawszych chińskich smartfonów –Okazuje się, że dobry sprzęt może stać się jeszcze lepszy. Wiele bowiem wskazuje na to, że wkrótce Xiaomi zaprezentuje odświeżoną wersję smartfona.

Redmi Note 2 Pro, bo o nim mowa, ma oferować te same parametry, co jego podstawowa wersja. Co zatem oznaczać ma dopisek „Pro” w nazwie? Dwie rzeczy. Pierwszą ma być aluminiowa obudowa – wszyscy wiemy, że Redmi Note 2 jest wykonany z plastiku (matowego!). Drugą natomiast – dodanie czytnika linii papilarnych (na tylnej obudowie), czego wielu użytkownikom mogło brakować.

Osobiście jestem bardzo ciekawa jak te dodatki wpłyną na cenę urządzenia – choć mówi się, że cena może pozostać… taka sama. Warto zatem przypomnieć, że cena Xiaomi Redmi Note 2 zaczyna się od ok. 150 dolarów, dzięki czemu smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Z opublikowanych danych wynika, że w ciągu zaledwie miesiąca dostępności sprzedał się już w ilości ponad 5 milionów egzemplarzy.

Xiaomi Redmi Note 2 Pro ma zostać zaprezentowany podobno w grudniu. Zapowiada się kolejny hit Xiaomi…!

zródło http://www.tabletowo.pl/2015/10/26/xiao ... pilarnych/
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Reklama

Re: Xiaomi RN 2 Pro z aluminiową obudową

Postprzez KarlosW » 26 paź 2015, o 20:43

I oby przy tym meizu metalowe zjechało z ceną w dół...
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Postprzez majkel_94 » 26 paź 2015, o 21:00

Ale tap to wake dalej nie będzie... chińczyki za $80 jak Doogee x5 pro mają nawet gesty, a tutaj taka lipa :P
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez piotr469 » 26 paź 2015, o 21:44

Na zdjęciu sprawia wrażenie jakby miał podwójną diodę doświetlającą, czego zwykła wersja nie ma

Wysłane z mojego Redmi Note 2
piotr469

Pochwały: 4
Telefon:: Sony Ericsson

Powrót do Xiaomi