• Reklama

Xiaomi Redmi Pro vs RN3 Pro vs RN4 PRO

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Redmi Pro vs RN3 Pro vs RN4 PRO

Postprzez Igoor » środa, 19 października 2016, 17:01

Cena (bez VAT): ok 160 dolaró
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5-5,5 cala
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3 GB ROM
Dual/Single sim: Dual SIM albo hybryda
Preferowane marki: Xiaomi/Lenovo/inne z dobrym wsparciem i duża liczbą użytkowników
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Standardowe, do codziennego użytku
Opis:

Potrzebuje telefonu do codziennego użytku. Chcę mieć dopracowany soft, dobrą baterię (ale nie widzę problemu w codziennym ładowaniu telefonu) i płynność działania. Na aparacie zależy mi mniej - rzadko korzystam.
Zastanawiam się nad 3 modelami
Xiaomi Redmi Note 3 Pro - za wersję 3/32 trzeba zapłacić 155 dolarów, czyli cena jest bardzo dobra. Na plus bateria i duża ilość użytkowników, na minus wygląd telefonu i taka jego "nijakość". Chciałem kupić ten telefon, ale czym dłużej na niego patrzę, tym szybciej szukam innego modelu
Xiaomi RN4 Pro - poprawiono wygląd i to jest duży plus, na minus cena werjsa 3/64 kosztuje prawie 200 dolarów
Xiaomi Redmi Pro - fajny wygląd, dobre parametry, fajna bateria i kosztuje 170 dolarów.

Czy oprócz modeli wyżej jest coś wartego uwagi? Widziałem ZUK 2 ostatnio z bardzo dobrymi parametrami, ale system i wsparcie dla tego telefonu mnie odrzuca.
Co wybrać, proszę o pomoc.
Igoor

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Redmi Pro vs RN3 Pro vs RN4 PRO

Postprzez moth » środa, 19 października 2016, 17:15

To ile w końcu chcesz zapłacić bo raz piszesz 160 a potem wymienisz 3 droższe telefony w tym zuk który kosztuje ponad 70 więcej

A jak codzienne ładowanie ci nie przeszkadza to każda bateria będzie dobra
Rn3 miałem i ładniejszy na żywo niż na zdjęciach, ale IMHO miui jest słabe. Wizualnie jest spoko i tłumaczenie dobre ale więcej plusów w nim nie widzę
moth
AKTYWNY

Pochwały: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Igoor » środa, 19 października 2016, 17:22

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

ZUK 2 był za 219 dolarów, na telefon chcę wydać około 170 dolarów.

Co do MIUI, największą zaletą tego systemu jest wsparcie użytkowników, a nie jak w innych chińskich markach - po wydaniu telefonu nie ma żadnych aktualizacji naprawiających błędy.
Igoor

Postprzez 40rozbojnik » czwartek, 20 października 2016, 08:53

Wsparcie użytkowników jak i wsparcie deweloperów. Poza tym MIUI to taki system all in - ma panel sterowania gdzie znajdziemy antywirusa, cleaner, zarządzanie energią, firewalla na niechciane numery itp. Dla mnie to zalety, ale nie każdemu musi się to podobać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
40rozbojnik

Pochwały: 7

Postprzez Rafal1435 » czwartek, 20 października 2016, 13:46

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przejdź z takiego portowanego np cma czy eui na miui na xiaomi to będziesz widział same zalety
Rafal1435
VIP

Pochwały: 11
Ostrzeżenia: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?