• Reklama

Xiaomi redmi note lte czy 3g?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi redmi note lte czy 3g?

Postprzez radmin87 » 27 gru 2014, o 06:31

Hej,

Jak w temacie, który lepszy? Póki co z LTE nie korzystam, mam starego smartfona htc sensation xe beats audio, ale mi sie rozlatuje (bateria, wejscie jack) i czas przesiąść się na coś nowego. Lekko się napaliłem na Xiaomi i nie chce się bawić w jakieś krzakowate marki, których zupełnie nie znam.
Z tego co doczytałem to LTE ma 4 rdzenie (na allegro ciągle piszą że 8 rdzeniowy LTE O.o), a 3G 8 rdzeni, ale nie wiem jak z wydajnością. Tutaj był test tego 8 rdzeniowca 2gb ramu, a niby ta slabsza wersja 4 rdzeniowa ma 1gb ramu. Zalezy mi na tych 2 gb ramu, bo troche tego syfu w tle mi dziala i chce by tel dzialal plynnie. Czy wersja LTE tez ma 2gb ramu? Proszę o pomoc..

A może coś podobnego w parametrach ale tańszego? Czy Xiaomi jest wart ceny?

Czytałem też, że Red rice s1 hongmi się strasznie grzeje przy sluchaniu muzyki itp, cos o tym wiadomo? Czy inne xiaomi maja takie problemy?
radmin87

Telefon:: HTC

Reklama

Re: Xiaomi redmi note lte czy 3g?

Postprzez skoczyy » 27 gru 2014, o 18:16

Właśnie też przymierzam się do zakupu tego telefonu, więc może ktoś pomoże? ;)
skoczyy

Telefon:: htc

Postprzez Emce95 » 27 gru 2014, o 18:51

Też właśnie to przerabiam bo też planuje coś takiego kupić i natknąłem się na xiaomi i dokładnie ten model co mówisz :D
Wersja LTE jest tańsza i jest na qualcomie który ma 4rdzenie ale też ma 2gb ale według benchmarków jest mniej wydajniejsza od wersji 8rdzeniowej (antutu 21-25k) i ma jeden slot sim.
a wersja bez LTE jest na mediateku (8rdzeni po 1,7 ghz) i 2 gb ramu, według benchmmarków jest wydajniesza (w antutu średnio 30-31k) ale nie obsługuje wiadomo częstotliwości LTE ale ma dualsima.
Czy jest warty ceny? Pewnie, że tak- jednak za wersje wcdma czyli 8rdzeniową trzeba jednak trochę dopłacić.
Emce95

Pochwały: 4
Telefon:: obecnie brak

Postprzez marx » 28 gru 2014, o 11:56

warto poczytać opinie o note dyskusja-o-telefonach-xiaomi-f152.html
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez leinad » 4 sty 2015, o 10:22

Z tego co wiem dualsim z octacore ciężko jest kupić. Została tylko wersja LTE na rynku...
Coolpad 7320 --> Lenovo A850+ -->Xiaomi Redmi Note 2 --> Xiaomi Redmi Note 4x
leinad
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 4x

Powrót do Jaki telefon kupić ?