• Reklama

Xiaomi Redmi Note 4g czy Lenovo A806

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Redmi Note 4g czy Lenovo A806

Postprzez koobe24 » 13 sty 2015, o 00:09

Jak w tytule, zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami. Lenovo wydaje się mieć lepsze podzespoły, z drugiej strony brakuje mu chociażby głupiej notyfikacji LED (która, szczerze mówiąc, czasem by mi się przydała). Xiaomi posiada także MIUI, co jak słyszę jest plusem. Oba telefony są w podobnej cenie, chętnie usłyszałbym opinie właścicieli tych telefonów. Skłaniam się do Xiaomi, ale tu z drugiej strony brakuje dobrego GPU.
Wszelkie opinie, które pomogą mi zdecydować mile widziane :)
koobe24

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 4g czy Lenovo A806

Postprzez fake4r » 13 sty 2015, o 00:11

Miui dla mnie bajka :) już koniec z dziwnymi romami. Po za tym telefonik świetny. Mówisz że ma słabe gpu ? Będziesz grał na tym ? Akurat nie korzystam z gierek ale dość sobie radzi, w prawdzie demonem szybkości nie jest bo w antutu wyciąga jakieś ~22tyś pkt. ale cyferki to nie wszystko...
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez koobe24 » 13 sty 2015, o 00:24

Grać nie będę zbyt często, więc w sumie nie jest to taka wielka strata. A te 5,5" nie jest nieporęczne? Aktualnie mam 4", więc różnica będzie znaczna. Nie wiesz czy któryś z nich będzie miał aktualizację do Androida 5.0? Tak myślę i myślę i jednak coraz bliżej mi do Xiaomi :)
koobe24

Telefon:: Samsung

Postprzez fake4r » 13 sty 2015, o 00:29

No to powiem Ci że będzie mega przeskok z 4 na 5,5 ale spokojnie, chwilę będzie się wydawał duży a potem już trochę "zmaleje" Xiaomi powinno dać Note andka 5.0. W każdym razie miui to świetna sprawa. Polecam Note, wszystko śmiga aż miło, aczkolwiek nie miałem w ręku A806.
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Powrót do Jaki telefon kupić ?