• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Redmi Note 3

Postprzez albercikk » 28 kwi 2016, o 11:56

Witam, telefon żonce się już totalnie rozpada więc po cichu szykuje dla niej prezent na lipcowe urodziny, telefon 5,5 cala z białym przodem (wiem że taki jej się podoba) i srebrnymi pleckami więc dużego wyboru nie ma (w rozsądnej cenie)
Mam pytanko czy w XRN3 ta ramka wystająca ponad ekran jest metalowa czy plastik i dodatkowe pytanie z jakiego materiału by nie była to jak wygląda sprawa jej wytrzymałości po czasie, pytam użytkowników którzy mają ten telefon dłuższy czas.
Jestem zdecydowany na Meizu M3 Note, ale jeśli będzie problem z dostępnością to zakupie XRN3, Ten Meizu nie ma tej wystającej ramki ponad ekranem, mam Samsunga GS4 i z do świadczenia wiem że ta ramka bardzo szybko się niszczy a telefon bardzo szanuje, natomiast żona telefon jak by to delikatnie napisać ;) ....... traktuje jako narzędzie do pracy więc telefon powinien być wytrzymały dlatego wolał bym Meizu M3 Note bez tej ramki ale Xiaomi też chodzi mi po głowie.
albercikk

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 3

Postprzez gozdziu » 30 kwi 2016, o 07:56

Witam, czy udało się komuś zainstalować dolby atmos i viper4android w rn3 pro?
gozdziu

Telefon:: samsung

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi