• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Redmi Note 3 zapowiedziany

Postprzez piotr469 » 24 lis 2015, o 09:16

Amelinium jest fajne dopóki nie ma mrozu ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2
piotr469
AKTYWNY

Pochwały: 4

Reklama

Postprzez tpawel » 24 lis 2015, o 10:08

Dokładnie, właśnie dlatego przesiadam się z Huawei g7 na redmi note 2. Juz nie mogę się doczekać bo poranki są naprawdę chłodne, dobrze że jest już w wer warszawa

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Postprzez blue_voyager » 24 lis 2015, o 11:10

Telefon pojawił się w naszych forumowych sklepach. Coolicool - 200$, Goldway - 220$. Różnica spora, pewnie jest jeszcze miejsce na zejście z ceną.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 219
Ostrzeżenia: -1

Postprzez fake4r » 24 lis 2015, o 11:11

Goldi już wrzucił link z przedsprzedażą. Design meizu :) Co nie jest złe. Dual sim pewnie dzielony z kartą pamięci. Wymiary 152x76x8.65mm, miałem nadzieję że będzie coś mniej, ale bateria 4000mAh więc musieli to jakoś zamknąć w całość. Ładnie się prezentuje, szkoda że nie ma takiego 5 calowego odpowiednika, chętnie bym chapnął :)
PS. u coolicool bateria jest podana 3060mAh
Jedynym niewiadomym pozostaje jaka jest waga tego modelu.
fake4r
VIP

Pochwały: 197

Postprzez sephot » 24 lis 2015, o 11:13

No chyba udało mi się znaleźć złotą wersję, a raczej jej obrazki, podmieniłem w pierwszym poście, wygląda bardzo obiecująco ;)
Telefon ma ważyć 160 gram i mieć grubość 8.65mm.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
sephot
VIP

Pochwały: 72

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 11:14

2gb ram w nowym telefonie uznanej firmy trochę wtopa, jak ELE produkuje 3gb ram za mniejsze pieniądze.
meiziak

Postprzez tpawel » 24 lis 2015, o 11:16

Jest też wersja z 3GB RAM

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 46

Postprzez fake4r » 24 lis 2015, o 11:16

meiziak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ma być również wersja 3GB ram więc dobrze że będzie wybór. Po za tym elefony padają same z siebie, według mnie to szmelc i nie porównywał bym je z xiaomi.
fake4r
VIP

Postprzez ra-vau » 24 lis 2015, o 11:27

Mnie martwi natomiast pewien chlodny komentarz, nt xiaomi i ich polityki... ktory dal mi do myslenia (wczoraj gdzies przeczytalem)... Mianowicie, autor slusznie zauważył, ze miui i budzetowe telefony xiami to zabugowany sprzet, ktory ma duzo błędów, ktore pomimo złudzenia cotygodniowych aktualizacji, nie zostaja wyeliminowane, a powstaja i czasem kolejne, nowe...

Ma to sens i ja sie chyba podpisuje pod tym. Wystarczy wejsc na forum miui i poczytac ile problemow jest z xrn2... Niby mowimy, ze markowe, ze lepsze niz uleelecuboto phony, sam tak robie zreszta, a tam powstaje watek za watkiem z problemami. Niech nikt nke bredzi ze to wynika z ilosci sztuk sprzedanych, sam używamy budżetowego Meizu od dnia premiery i telefon jest wolny od wad, a przynajmniej ja nic nie znalazlem, a w dzialach glkwnych na forach nie ma tylu osob z problemami.

Życzył bym sobie wobec tego, zeby wraz z solidna obudowa, pojawil sie soft wolny od bugow i kontrola jakosci przestala przysypiac na linii produkcyjnej nowego note 3.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 105

Postprzez meiziak » 24 lis 2015, o 11:27

Tu się nie zgadzam, nie jest szelc ponieważ sporo osób użytkuje p6k,7k,8k i nie narzekają jak widać, telefony są coś warte i na pewno w przyszłości pozytywnie zaskoczą ciekawymi modelami, ale sama marka nie sprawia dobrego wrażenia przez oszukiwanie na specyfikacji, nowsze modele nie dopracowane względem poprzednich, ale na przykład mają fajną apke ELE flash, można flashować dowolny rom bez użycia Flashtoola, więc mniejsze prawdopodobieństwo na brick. Dobrze, ze Xiaomi wyszlo z plastikowej obudowy w serii Note i zaczyna robic cos, co bardziej charakteryzuje 'drozsze modele', czyli obudowa metalowa czy aluminiowa.
meiziak

Postprzez fake4r » 24 lis 2015, o 11:34

ra-vau co do MIUI to wychodzą co tydzień wersje test*we1, których nikt nikomu nie każe instalować. Są przecież i wersje stabilne i działają bardzo dobrze. Fakt, że często pomija się ważne rzeczy albo czeka długo na ich naprawienie, ale to są powtarzam - wersje test*we1. I tak miui jest bardzo dobrym systemem i chyba lepiej jest mieć polskie wsparcie w postaci miuipolska dla wszystkich modeli Xiaomi, niż jak to robi np. inny czołowy producent - Lenovo, który wymyśla nowe modele z miesiąca na miesiąc, a uświadczyć w nich jakiś dobry rom jest na prawdę ciężko. Dopiero gdy trafi się taka perełka jak A820 to wtedy znajdą się pasjonaci którzy podłubią przy nim trochę i z czasem, w końcu dostępny jest w miarę dobry soft.
fake4r
VIP

Postprzez Rangiz » 24 lis 2015, o 11:52

Świetnie, że jest Full HD i ani grama rozdzielczości więcej. Co do wersji i cen:

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Rangiz
AKTYWNY

Pochwały: 13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Xiaomi