• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 PRO - ze Snapdragonem 650

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi Redmi Note 3 PRO - ze Snapdragonem 650

Postprzez herbatkowy » wtorek, 22 listopada 2016, 12:07

Dzięki za odp :)
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Pochwały: 7

Reklama

Postprzez Angulo » środa, 23 listopada 2016, 14:22

Mam mały problem z baterią w tym telefonie. Na początku chodziła jak należy, czyli trzymała 3-4 dni, ale gdy zmieniłem kartę SIM na T-Mobilowską to pożera baterię w takim tempie, że będąc przez 2 godziny w kieszeni zżera 20%... Jedynie raz przez kilka godzin znów wrócił do normalności. W razie czego daję screen do zrzutu ekranu zużycia baterii wtedy kiedy wrócił na chwilę do normy.

Obrazek

Jeśli to kwestia jakichs ustawień to nie mam pojęcia jakich, bo niemal wszystko ustawione mam na oszczędzanie... A nie chce mi się wierzyć, że już bateria się zepsuła. Ten odcinek poziomy na wykresie to normalne zużycie.
Angulo

Postprzez bartazzz » środa, 23 listopada 2016, 14:57

często bateria schodzi jak jest słaby zasięg i telefon cały czas go szuka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez 40rozbojnik » środa, 23 listopada 2016, 15:21

Co do stabilnego Romu to również siedzę na Global stable i jest bajka :)

Autor postu otrzymał pochwałę
40rozbojnik

Postprzez Angulo » środa, 23 listopada 2016, 18:26

bartazzz napisał(a):często bateria schodzi jak jest słaby zasięg i telefon cały czas go szuka

No to kibel, bo u mnie właśnie na to wychodzi... Non stop skacze tym zasięgiem. :-/
Angulo

Postprzez bartazzz » środa, 23 listopada 2016, 21:58

Angulo napisał(a):
bartazzz napisał(a):często bateria schodzi jak jest słaby zasięg i telefon cały czas go szuka

No to kibel, bo u mnie właśnie na to wychodzi... Non stop skacze tym zasięgiem. :-/

To ma prawo bateria szybciej schodzic
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez MarekOTT » czwartek, 24 listopada 2016, 11:08

Witam.
Planuję zakup Redmi Note 3 PRO. To będzie mój pierwszy telefon sprowadzony z Chin. Wcześniej kupiłem TVBoxa i jestem zadowolony, więc mam nadzieję że z telefonem będzie podobnie.

Z racji że telefon będzie dla żony, postanowiłem kupić wersje 2/16. Poczytałem w temacie i najlepiej kupić u sprawdzonego dystrybutora czyli Goldwaya. Znalazłem nawet link do mojej wersji:

https://pl.aliexpress.com/store/product ... 0.0.hVirBe

Moja żona ma abonament w t-mobile, w związku z tym chciałbym zapytać który model wybrać, tak by nie było z nim żadnych problemów. Żona nie jest wymagająca, praktycznie od podstawowych funkcji telefonu korzysta tylko z FB, przeglądarki opera i WhatsUpa.

Chciałem jeszcze dopytać o dwie kwestie. Jak jest z przesyłką, w sensie opłatami celnymi. Czy wybrać opcje DHL czy też Seller's Shipping Method. W opisie pisze że wybierając tą drugą, przesyłka na pewno nie będzie obciążona cłem.

Druga kwestia, jak jest z reklamacją telefonu,w przypadku jego uszkodzenia. Czy ktoś już wysyłał na gwarancję telefon do Chin, jak to wychodzi z ewentualnymi kosztami. Ile też trwa ta gwarancja i czy działa to tak samo jak w PL.

Z góry dziękuję za pomoc.

>{}MW
MarekOTT

Pochwały: 1

Postprzez Flyagaric » czwartek, 24 listopada 2016, 13:46

MarekOTT napisał(a):...
Chciałem jeszcze dopytać o dwie kwestie. Jak jest z przesyłką, w sensie opłatami celnymi. Czy wybrać opcje DHL czy też Seller's Shipping Method. W opisie pisze że wybierając tą drugą, przesyłka na pewno nie będzie obciążona cłem.
...

Oczywiście, że Seller's Shipping Method !! W przypadku DHLa możesz zapłacić nie tylko VAT, ale też sowitą dopłatę za przygotowanie twej paczki do oclenia!
Proponuję przeczytać dokładnie FAQ, żebyś wiedział na co się rzucasz. To twoja kasa.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 51

Postprzez herbatkowy » piątek, 25 listopada 2016, 20:36

Czy ktoś obczaił najnowszą aktualizację global MIUI V8.0.7.0 ? Można instalować?
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO
herbatkowy

Postprzez 40rozbojnik » wtorek, 29 listopada 2016, 17:36

Czy ktoś ma podobne objawy jak ja? Odsyłam do wątku - redmi-note-3-pro-polskie-znaki-podwojne-smsy-t31699.html#p316722
40rozbojnik

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi