• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 Pro - wysoka awaryjność?

Xiaomi RedMi Red Rice HongMi

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro - wysoka awaryjność?

Postprzez Flyagaric » czwartek, 28 lipca 2016, 23:07

No, to już jest solidny głos w ich obronie. Głos tego pana biorę równie poważnie.

Z tego co pamiętam, to w przypadku 'padu' płyty on je wysyła do Chin, więc jego statystyki, to pewnie wszystkie te wysłane egzemplarze.
Dobra, kończę mój udział, bo faktycznie mam za małą wiedzę, żeby ich bronić, czy je odradzać. Będę temat śledził z dużym zainteresowaniem, bo dotąd (jak wielu tutaj) byłem ich fanem.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Reklama

Postprzez acidbrain » środa, 3 sierpnia 2016, 11:55

U mnie w pracy służbowe są redmi note 3 i od pół roku nic się nie dzieje... Zamówiłem właśnie redmi note 3 pro więc się okaże :P
acidbrain

Postprzez zygzag » piątek, 9 września 2016, 16:12

Nie twierdzę, że RN3P są idealne, bo żadnego jeszcze nie użytkowałem, i nie mam dostępu do statystyk Acida, jednak jeśli ktoś śledzi miuipolska to zauważy, że Acid czasem traci cierpliwość i bywa opryskliwy (żeby nie powiedzieć mocniej). Stwierdzenia, że RN3P psują się na potęgę i w ogóle Xiaomi produkuje szajs mogą być wrzutką Acida nastawioną na wprowadzenie zamieszania. Przecież jeśli ktoś serwisuje fony to w jego interesie nie jest uruchamianie czarnego PR-u marce, bo na tym zarabia, więc powinien albo milczeć albo zachwalać. Ale to tylko taka moja "teoria spiskowa" ;) Ja osobiście używałem już kilku telefonów z serii Mi i Redmi i ŻADEN nie uległ awarii przez dłuugie miesiące. Żeby nie było - właśnie lecą do mnie dwa RN3PP (jeden już opuścił WER Zabrze olany przez celników) więc jeśli cokolwiek będzie się działo na pewno dam tutaj znać.
zygzag

Poprzednia strona

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi