• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Słuchawki

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Słuchawki

Postprzez Orion323 » wtorek, 15 listopada 2016, 01:34

Witam,

mam problem ze słuchawkami z mikrofonem. Ja słyszę bardzo dobrze ale mnie zazwyczaj słychać bardzo słabo i niewyraźnie. Po bawieniu się przez godzinę, wkładaniu w gniazdo stopniowo i próbowaniu jak zaskoczy to działa poprawnie cały dzień. Jestem Na MIUI 8 Polska podobno na globalu ten problem nie występuje. Może ktoś coś podpowie.
Orion323

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Słuchawki

Postprzez Badamczuk » sobota, 19 listopada 2016, 23:28

Xiaomi Redmi Note 3 Pro/32GB
Wersja android 6.0.1 MMB29M
Wersja MIUI: MIUI Global 6.11.3 Beta
Procesor 6x1,8GHz
Wersja pasma podstawowego: TA.2.1.c8-00007-8976_G EN_PACk-1
Wersja jądra: 3.10.84-pref-g33518d7

Problem z mikrofonem; rozmówca źle mnie słyszy.
Problem pojawia się na obydwu SIM-ach (SIM 1 i SIM 2). Rozmówca źle mnie słyszy, jakbym była za szybą albo w jakiejś metalowej tubie (ja słyszę go bardzo dobrze). Przy trybie głośnomówiącym, przez słuchawki z mikrofonem czy przy użyciu urządzenia bluetooth słychać bardzo dobrze. Nagrywam się dyktafonem – dźwięk bardzo dobry.
Co piątek pobieram aktualizacje, przywracałam ustawienia fabryczne – skutek zerowy.
Zasięg bardzo dobru. Jestem pierwszym właścicielem telefonu, kupiłam go jako fabrycznie nowy (objęty jest gwarancją). Po kilku m-cach od zakupu pojawił się ten problem.
Bardzo utrudnia to korzystanie z telefonu – nie wszędzie mogę rozmawiać w trybie głośnomówiącym czy zakładać i rozwijać kable od słuchawek.
Jakieś pomysły lub doświadczenia?
Badamczuk

Powrót do Pomoc techniczna