• Reklama

[ZAKUP] Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

[ZAKUP] Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime

Postprzez Kairn » 18 cze 2016, o 11:30

Witam

Jestem zdecydowany na zakup telefonu Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime (3/32). Znalazłem wydawać by się mogło dobrą aukcję Goldwaya i tu pojawia się parę wątpilwości:
1. System nie obsługuje OTA.Czy jest to ważny czynnik? Szukałem telefonów obsługujacych i znalazłem ale tylko w wersji 2/16.
2. Gwarancja obejmuje tylko 6 miesięcy. Wg mnie jest to mało z uwagi na to, że producenci zazwyczaj deklarują 24 miesiące. Jak to jest z tymi telefonami powinienem się tym przejmować?

Link do aukcji:
http://pl.aliexpress.com/store/product/ ... eId=311331
Kairn

Pochwały: 1

Reklama

Re: [ZAKUP] Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime

Postprzez Boomszakalaka » 18 cze 2016, o 13:36

1. Nie jest to ważny czynnik, właściwe oprogramowanie wystarczy ściągnąć w formacie .zip i bardzo łatwo poprzez wbudowaną aplikację"Updater" dokonuje się aktualizacji. Poza tym i tak w mojej opinii warto odblokować bootloader i wgrać MIUIPolska, teraz wyszło MIUI8 i po pierwszym moich testach świetny system.

2. Z gwarancją u Goldwaya jest trochę inaczej, wejdź do tematu o nim na forum i na pierwszej stronie masz link do FAQ po polsku.

Jak chcesz mieć 24 miesiące gwarancji w Polsce to sprawdź ibuygou.com, cenowo raczej drożej - ale coś za coś.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez Kairn » 19 cze 2016, o 13:44

Czytałem o tej gwarancji, że jest przedłużana za szybki feedback. Nie jestem jednak do końca przekonany czy te dodatkowe 6 miesięcy jest warte zachodu gdyby okazało się, że po otrzymaniu telefonu coś jednak nie działa. Wiesz może czy kupon "Goldway_telchina.pl" na przedłużenie gwarancji dalej funkcjonują?

Skąd się bierze taka duża różnica w cenie pomiędzy wersją czarną a białą, różnią się one czymś za wyjątkiem koloru?
Kairn

Pochwały: 1

Postprzez Boomszakalaka » 19 cze 2016, o 14:45

Nie wiem niestety jak z tym kuponem, pytaj najlepiej u Goldwaya w temacie.

Białe wersje zazwyczaj są tańsze, spójrz chociażby na Mi5 jakie są dysproporcje w cenie między czarnym a białym. Na logikę pewnie czarny się lepiej sprzedaje to i jest droższy, tak jest w przypadku większości telefonów.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez filozof71 » 19 cze 2016, o 20:07

Kairn napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jednym z czynników niższej ceny chińskich telefonów jest krótsza gwarancja. Jak bys policzyllł VAT, koszty dłuższej gelearancji czyli przeszkolenie kilku ludzi, zapewnienie części przez dwa lata, ileś urządzeń na wymianę, okazałoby się że czar niskiej ceny by prysł.

Sent from my NX507J using Tapatalk
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez Luksusowy » 20 cze 2016, o 00:02

Ja niedawno kupilem kuzynce od sprzedawcy "rose store" wersje 2/16 z wersja miui global stable ze wsparciem ota. Wersja 3/32 tez jest do kupienia u niego i właśnie ta wersje bede zamawial dla zony:) tym od kuzynki mialem okazje sie pobawić i zauwazylem ze ten system jest srednio spolszczony tzn w szybkich przelacznikach jeat wszystko po angielsku i glebiej w ustawieniach tak samo, ale mysle ze z aktualizacją to sie poprawi:)

Wysłane z mojego JY-S3 przy użyciu Tapatalka
Luksusowy

Postprzez siekieer » 22 cze 2016, o 08:16

Hej! Wczoraj dostałem rn3 pro którego zamówiłem u goldway. Jedna osoba z forum napisała ze z tej aukcji dostanę z "syfiastym Romem". Szczerze to syfu za wiele nie widzę i działa mi aktualizacja ota(aktualnie mini global 7.3), wiec chyba dostałem tel z czystym Romem tak?:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
siekieer

Postprzez Luksusowy » 22 cze 2016, o 08:21

siekieer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ten syfiasty rom to zazwyczaj 7.1.9.0.0 Bez ota i 50% polskiego. Pewnie masz global stable oryginalne, ale tu nie ma jeszcze języka polskiego ale niedlugo bedzie

Wysłane z mojego JY-S3 przy użyciu Tapatalka
Luksusowy

Postprzez siekieer » 22 cze 2016, o 11:02

Hmmm...

Język polski jest, OTA jest, więc jak na 100% zweryfikować czy ROM jest czysty?:)
siekieer

Postprzez Flyagaric » 22 cze 2016, o 14:03

Czyli chyba jednak masz grzebany i ten polski jakoś sami dodali. Zgaduję.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 63

Powrót do Xiaomi