• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy Lenovo K920?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy Lenovo K920?

Postprzez GasYou77 » 15 lip 2016, o 11:55

Cena: 1100 - niezbyt sztywna
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5 cala lub więcej
Ilość RAM/ROM/Procesor: Minimalnie 2GB
Dual/Single sim: Wystarczy Single
Preferowane marki: Xiaomi, Lenovo, Meizu
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Płynność działania, dobra bateria
Opis: Dwa lata temu znudzony telefonami proponowanymi przez głównych graczy na rynku postanowiłem kupić Asusa Zenfone 6. Bardzo udany zakup, nadszedł jednak czas, żeby spróbować czegoś innego. Nie gonię za nowinkami, więc telefon kupuję najprawdopodobniej na minimum rok. Na chwilę obecną wybór ograniczyłem do dwóch modeli podanych w tytule wątku, jednak jestem otwarty na inne propozycje. Nie gram więc super wyniki w testach syntetycznych nie są dla mnie zbyt ważne. Bardziej interesuje mnie płynność działania i możliwości konfiguracyjne systemu. Zastanawiam się jeszcze nad Xiaomi Mi Note ale ciężko mi powiedzieć jak sprawuje się w codziennym użytkowaniu to jego szkło na tyle obudowy oraz bateria przy takim ekranie.
Jakieś podpowiedzi od specjalistów?
GasYou77

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy Lenovo K920?

Postprzez pawellabedz » 15 lip 2016, o 15:14

To tym bardziej xiaomi redmi note 3 pro 3/32 będzie czymś super za niewygórowaną cenę poza tym miui jest bardziej do spersonalizowana niż czysty android
pawellabedz
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez ddr » 15 lip 2016, o 17:01

Jeśli ten mi note ma powłokę oleofobiczną na tylnim szkle tak jak umi zero to będzie się ześlizgiwał z biurka ;-)
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez GasYou77 » 15 lip 2016, o 17:54

Mógłbym mu założyć etui, bo pewnie i tak będę jakiegoś używał. Tylko wygląda na to, że stracę baterię z Redmi nie zyskując nic poza wyglądem. Czy coś może przebić Redmi? Boję się trochę firm z niezbyt dostosowanym softem, bo jestem świeżakiem w temacie i nie wiem czy sobie będę w stanie poradzić z czymś bardziej wymagającym modyfikacji.
GasYou77

Postprzez ddr » 15 lip 2016, o 17:56

To w takim razie lenovo odpada.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
ddr
VIP

Postprzez GasYou77 » 15 lip 2016, o 22:32

Dwa pytania jeszcze do tych co posiadają, lub posiadali telefony Xiaomi. Czy dialer Miui pozwala na włączanie nagrywania rozmów w trakcie połączenia? Jaka jest przewaga Mi note nad Redmi 3 Note Pro?
GasYou77

Postprzez ddr » 15 lip 2016, o 22:37

Pozwala również na automatyczne.
Redmi note 3 idzie taniej naprawić.
ddr
VIP

Postprzez GasYou77 » 15 lip 2016, o 22:46

Dziękuję bardzo ddr za pomoc. Myślę, że zostanę przy Note 3 Pro. Wprawdzie wygląd Letv kuszą wyglądem, ale chyba to nie mój poziom wiedzy o sofcie. K920 mimo świetnych parametrów także odpuszczę, ze względu na system i zbyt mała liczbę opinii na jego temat.
GasYou77

Powrót do Jaki telefon kupić ?