• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy InternatXiaomi Redmi Note 3 Pro

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy InternatXiaomi Redmi Note 3 Pro

Postprzez kriskce1 » poniedziałek, 24 października 2016, 00:01

kriskce1

Reklama

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy InternatXiaomi Redmi Note 3

Postprzez szmyku » poniedziałek, 24 października 2016, 00:19

Witam. Pierwszy link jest do Redmi Note 3 Pro 3/32 wersja International, czyli z LTE 800MHZ, a drugi link do Redmi Note 3 Pro 2/16, ale jest to wersja International, czyli nie ma tego pasma LTE. Do pierwszej wersji, która jest trochę większa, póki co trudniej o akcesoria, typu szkło, etui, czy rootowanie telefonu. Druga wersja jest słabsza (pamięci RAM i ROM).

Podepnę się do tematu. Ktoś zna i podlinkuje jakieś dobre oferty do Redmi Note 3 Pro 3/32 bez obsługi LTE 800MHZ, w kolorze szarym?
szmyku

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro czy InternatXiaomi Redmi Note 3

Postprzez zientas » poniedziałek, 24 października 2016, 18:16

Na chwilę obecną Kate różni się tylko tym że ma zakres 800. Zakres ten jest przyszłościowy ale nie aż tak na dzień dzisiejszy potrzebne dopiero operatorzy uruchamiają usługę na tej częstotliwości A znając życie telefon jak zmienić się za rok lub dwa. Poza tym do Kate nie ma polskiego romu. Jeśli chodzi o wydajność nie jest ona zauważalna ja w tej chwili mam Kenzo Jestem zadowolony nie mam z nim problemów jest polski ROM wydajność OK więc go polecam Jeśli ktoś chce koniecznie częstotliwość 800 to niech poczeka na telefon który będzie bardziej wspierany przez miuipolska bo ten na razie nie zanosi się abym miał takie samo wsparcie jak Kenzo.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Przesiadam się na chinki
zientas

Pochwały: 3

Powrót do Porównania telefonów