• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB - zakłócenia w wyświetlaniu

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB - zakłócenia w wyświetlaniu

Postprzez MarcineQQ » poniedziałek, 31 października 2016, 18:59

Witam,

Zakupiłem u Goldwaya Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB w wersji China (złoty kolor).

Jeśli kogoś to interesuje, to zamówiony był 17go, a przyszedł w piątek. Przez weekend nie miałem czasu na zabawę nim, więc dzisiaj dopiero nadszedł czas na "poważniejsze" testy. No i w tym momencie spotkał mnie lekki zawód.

Podczas odtwarzania w apce YouTube filmów VR 360 dla okularków Cardboard pojawiają się spore zakłócenia obrazu, które pokażę na filmiku (podczas odtwarzania w zwykłej wersji VR 360, czyli pełnoekranowej, bez podziału na dwa obrazy wszystko jest okej).
https://sendvid.com/bvrm5lq6

Błędy w wyświetlaniu zauważyłem również podczas gry w Fifę. W czasie rozgrywki pojawią się poziome linie, czasem też pionowe. Na innych bardziej wymagających grach jeszcze nie sprawdzałem, ale chyba będę musiał to zrobić - podajcie jakieś przykłady gier do testów, albo ewentualnie jakichś programów testowych.
https://sendvid.com/0ftwrcos

Można te błędy w jakiś sposób naprawić? Romu jeszcze nie zmieniałem, jest wciąż ten od Goldwaya. Jedynie zaktualizowałem z MIUI 7 do 8. Może zmiana romu by coś pomogła?
Czy jest to jakiś błąd techniczny, którego programowo się nie da pozbyć? Co w takim wypadku zrobić, pisać do Goldwaya o jakiś częściowy refund? Bo wysyłać chyba nie warto dla takich rzeczy...
MarcineQQ

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB - zakłócenia w wyświetlan

Postprzez MarcineQQ » wtorek, 1 listopada 2016, 19:17

ciekawa sprawa.
pograłem trochę w tę Fifę i problem sam się rozwiązał :-D
może procesor potrzebował się wygrzać, czy coś w tym rodzaju? nie wiem. ważne, że działa :)

tak, czy inaczej - powiedzcie, czy wymiana softu jest w telefonach od Goldwaya "must have", czy nie? jakie są minusy softu od tego sprzedawcy, co poprawia nowy soft?
MarcineQQ

Powrót do Pomoc techniczna