• Reklama

Xiaomi Redmi Note 3 na firmę

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi Redmi Note 3 na firmę

Postprzez rapidziory » sobota, 5 listopada 2016, 18:59

Witam,

chciałam kupić Xioami Redmi Note 3 Pro. Zależy mi na pewnej gwarancji - chciałabym uniknąć sklepów/serwisów, które mogą się "zwinąć" w ciągu kilku miesięcy lub u których trudno byłoby uzyskać rzetelną naprawę. Telefon chciałam kupić na firmę. Nie jestem płatnikiem VAT. Telefon chciałam wrzucić w koszty pomniejszając podatek dochodowy. Proszę o informację, gdzie najlepiej taki telefon kupić.

Rozważam iBuyGou, Technos, XMS i Pytono. Zrobiłam rozeznanie, ale nadal mam wątpliwości:

iBuyGou - 2 lata gwarancji u Acida - cena wraz z ubezpieczeniem od Vatu około 220 dolarów - 850 zł - nie mogę wrzucić go w koszty ponieważ nie będzie będzie odprawy celnej.

Technos - rok gwarancji - cena 859 - 879zł w zależności od koloru. Telefon mogę odliczyć od dochodu.

XMS - rok gwaranacji (nie wiem gdzie??) - cena 176 Euro - około 750 zł. Nie wiem natomiast jak tutaj wrzucić telefon w koszty. Czytałam wątki o XMS i nie wiem co w przypadku jak nie jestem płatnikiem VAT. Nie chodzi mi o odliczenie VATu tylko odliczenie zakupu od dochodu.

Pytono - rok gwarancji - cena 859. Telefon mogę odliczyć od dochodu. Telefon mogę odebrać osobiście. Nie mam do nich daleko - jest to zaleta - w przypadku ewentualnej naprawy może to być istotne.

Reasumując najdrożej wyjdzie w IBG, natomiast pozostałe sklepy są na podobnym poziomie (~850zł i wrzucenie w koszty u Technosa i Pytono lub 750zł w XMS (nie wiem czy mogę go wrzucić w koszty). Nie wiem jak z gwarancją. Chciałabym mieć ją pewną.

Nie mam pojęcia w którym sklepie mogłabym uzyskać oprogramowanie MIUI Polska. Z tego co wyczytałam lepiej korzystać z tego systemu niż wersji GLOBAL. Nie wiem czy wszystkie sklepy pozwalają na zmianę na MIUI Polska?

Czy może skorzystać z jakiegoś innego sklepu??

Bardzo proszę o pomoc!!
rapidziory

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Redmi Note 3 na firmę

Postprzez bartazzz » sobota, 5 listopada 2016, 19:04

W xkom jest za 999

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez rapidziory » sobota, 5 listopada 2016, 19:28

No tak, ale to jest o 150 zł drożej i dodatkowo jest to wersja 2/16GB. Byłam nawet w x-komie oglądać. Ale wychodzi to zdecydowanie z drożej.
rapidziory

Postprzez bergmen » sobota, 5 listopada 2016, 23:24

media expert (nie wszystkie) i pcprojekt. dość dobre sklepy które mają ten telefon w ofercie
bergmen
AKTYWNY

Pochwały: 25

Postprzez radman. » niedziela, 6 listopada 2016, 00:18

W emag (dawnym agito) jest wersja 3/32 za 999 a za 829 2/16.
Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.
radman.

Pochwały: 5

Postprzez jan1994 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:45

Trochę Ci zamieszam :lol:
Gdzieś tu na Forum wyczytałem, że sporo tych telefonów ulega uszkodzeniu w czasie trwania gwarancji. Może wybierz Redmi Note Pro - lepszy ekran (oled) i aparat fotograficzny - cena niewiele większa.
Tu wszyscy na Forum kupują w Chinach, więc trudno nam coś powiedzieć na temat polskich sklepów.
Możesz kupić w iBuyGou bez ubezpieczenia od Vat i wtedy robisz odprawę celną i możesz wrzucić w koszty Firmy.

Edycja: oczywiście Xiaomi Redmi Pro (przepraszam, w Xiaomi można się pogubić) :oops:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 listopada 2016, 20:49 przez jan1994, łącznie edytowano 1 raz
jan1994
AKTYWNY

Pochwały: 8

Postprzez tpawel » poniedziałek, 7 listopada 2016, 18:57

Jak już to redmi pro. On ma OLED

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP

Pochwały: 41

Postprzez rapidziory » wtorek, 8 listopada 2016, 00:15

Dzięki za odpowiedzi. Czy redmi note 3 pro tak często się psuje? Dla mnie on w zupełności (jeżeli chodzi o parametry) wystarcza. Telefon używam przede wszystkim do przeglądania internetu. Chciałabym jednak niezawodności na przyzwoitym poziomie.
rapidziory

Powrót do Xiaomi