• Reklama

Xiaomi Redmi 3 vs Allview P8 Energy mini

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Xiaomi Redmi 3 vs Allview P8 Energy mini

Postprzez I†achi » 19 sty 2016, o 20:31

Jeden z nich rasowy chińczyk, drugi europejczyk robiony w Chinach. Wiem że obydwa są prawie jeszcze niedostępne, ale liczę że z ich specyfikacji, i wcześniejszych dokonań tych przedsiębiorstw, powiecie mi co lepsze; )
Wymagania:
- Telefon dla seniora
- HD Voice
- Chciałem 4,7" ale tel 5" oferują jednak dobre baterie
- W miarę prosta obsługa (odbierz, zadzwoń, zrób zdjęcie, skype)

P8 za 500 zł w PL, z gwarancją, gotowy do użytku out-of-the-box, brak LTE ( a i tak nie bardzo potrzebny)
8mpix aparat, szkło 2,5D Dragontrail, 200g (ciężki?), chyba spoko nakładka (sugeruję się większą wersją tego tel -Internet)

Xiaomi Redmi 3 za 550zl z Chin(+ eventualy VAT), z chińską gwar, trzeba dograć trochę oprogramowania,
13mpix aparat, lżejszy,

Oczywiście wiem że możnaby jakąś Lumię w tej cenie, jednak zakładam ze te 2 tel, mimo posiadania Androida, będą lepszym wyborem ostatecznie.
Czy ktoś mógłby pomóc się zdecydować ?; )
Dziękuję !
I†achi

Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Reklama

Re: Xiaomi Redmi 3 vs Allview P8 Energy mini

Postprzez Flyagaric » 19 sty 2016, o 23:59

Allview to jest rebrandowane Iuni i Gionee. Z tych nowych nie ma nic ciekawego niestety...
Redmi 3, to jeszcze wielka zagadka. Szykuje się świetny fonik, ale jeszcze szczegółów brak. Za wcześnie.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 99
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do Porównania telefonów