• Reklama

Xiaomi Redmi 3, Lenovo K3 Note czy ...

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Xiaomi Redmi 3, Lenovo K3 Note czy ...

Postprzez Thyler » 24 mar 2016, o 13:55

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem telefonu, jednak nie jestem w stanie się zdecydować, toteż chciałbym się poradzić doświadczonych.
Chciałbym kupić taki telefon, który starczy mi na najbliższe parę lat (nie chcę zmieniać za rok, bo bateria za słaba, bo gps nie działa, lub coś nie tak z podzespołami), ale jednocześnie nie wydam na niego zatrważającej sumy (celuję w 600-700zł z VAT max).
Widzę, że Xiaomi jest bardzo polecaną firmą, która ma dobre wsparcie.
Lenovo zaś z tego co widzę robi bardzo fajne telefony, jednakże wnioskując po opiniach osób tu na forum - wsparcie jest raczej żadne.

Jeśli jestem w błędzie, proszę, poprawcie mnie biorąc pod uwagę następujące warunki.
Czego oczekuję od telefonu:
- pełnej funkcjonalności - niektóre modele lubią być wadliwe, lub bardzo słabo działające,
- żywotność - nie chcę ładować telefonu codziennie, co dwa dni (przy normalnym używaniu), (kiedyś miałem Lenovo A820, które trzymał nawet około 2 tygodnie, gdy nie był zbytnio używany),
- aparat - aby robił znośne zdjęcia (wiadomo, że nie ma czego oczekiwać, ale jednak widzę, iż da się znaleźć całkiem przyzwoite znaleziska),
- biznesowy wygląd - nie jest to konieczność, ale bardzo fajne prezentują takie telefony,
- płynne działanie - nie chcę, aby telefon się zawieszał, lub ścinał podczas jego użytkowania.

Liczę na Waszą pomoc.
Thyler

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Xiaomi Redmi 3, Lenovo K3 Note czy ...

Postprzez Thyler » 24 mar 2016, o 23:37

Chyba, że taki Cubot X17. Widzę, że prezentuje się całkiem dobrze i solidnie.
Lub Xiaomi Mi4, ale tutaj już chyba się nie wyrobię w cenie.
Thyler

Telefon:: Lenovo

Re: Xiaomi Redmi 3, Lenovo K3 Note czy ...

Postprzez KarlosW » 24 mar 2016, o 23:45

Ja bym stawiał redmi 3 wyżej niż to Lenovo.
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Powrót do Porównania telefonów