• Reklama

xiaomi red rice z ali :)

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

xiaomi red rice z ali :)

Postprzez karolgc » 23 mar 2014, o 18:47

Witam, jestem prawie zdecydowany na red rice i teraz bede sie glowic na tym, zeby go jak najlepiej kupic :)

Wstepnie znalazlem ta aukcje: http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-WCDMA-4-7-IPS-MTK6589T-Quad-Core-Mobile-Phone-1GB-RAM/1402708239.html
To wyglada jak dla mnie na pełen oryginał, ale wole sie upewnic :) A teraz zwiazana z tym rzecz: obecnie jest 7% znizka i pokazuje, ze zostalo 2 dni. Co z tego wynika? Jak rozpocznie sie festival 25 to pojdzie w gore, czy 25 bedzie ostatni dzien promocji? Pisalem do sprzedawcy, ale brak odzewu jak na razie.

Druga rzecza o jaka chcialem zapytac, to gaga deals. Niektore oferty sa przecenione nawet o 90%, ale jest ich ograniczona ilosc. Startuja o rownej godzinie i kto pierwszy ten lepszy? Jest jakas szansa cos z tego dostac, czy graniczy to z cudem?

No i jeszcze jedna rzecz. Zlozylem wniosek o konto walutowe w alior sync w srode, wiec pewnie karta nie zdazy mi przyjsc jutro. Jest mozliwosc zrobienia zakupow we wtorek i zaplacenia w piatek, czy mam na wplate jakis okreslony czas? A moze jakis inny sposob na wplate mi polecicie? Swoja droga, kupujac walute u cinkciarza lub walutomatu dolary na konto dostane od razu, czy trwa to kilka godzin/dni.

Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze :)

PS. Jakby mi ktos kliknal, bede wdzieczny :)
http://activities.aliexpress.com/shopping-festival.php?invitor=zKLNjCUDb44fia1cW5rK7A%3D%3D&gameId=1
karolgc

Telefon:: xperia

Reklama

Re: xiaomi red rice z ali :)

Postprzez gebhard » 23 mar 2014, o 19:05

Z Goldway masz pewniaka na 100% możesz śmiało kupować, też czekam za red rice od Goldway.
Jak nie miałem karty walutowej a mi się spieszyło to poszedłem do WBK dostałem od ręki kartę prepaid walutową i od razu wpłaciłem dolce wymienione w kantorze. Teraz mam konto walutowe w kantorze aliora, pełni funkcja kantora i konta walutowego, wszystko jest za darmo łącznie z kartą.
gebhard
AKTYWNY

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez karolgc » 23 mar 2014, o 19:12

U mnie w miasteczku nie ma oddzialu wBK, zalatwie to w jeden dzien przez internet lacznie z wydaniem wirtualnej karty? Pamietasz ile czekales na karte?
karolgc

Postprzez gebhard » 23 mar 2014, o 19:16

Tydzień czasu mi dostarczali. PKO też ma prepaidy, nie wiem tylko czy w obcej walucie.
gebhard
AKTYWNY

Postprzez gebhard » 23 mar 2014, o 19:19

Mbank ma też prepaid walutowe
gebhard
AKTYWNY

Postprzez marx » 23 mar 2014, o 20:06

prawie wszystkie banki mają w ofercie prepaydy walutowe, ale zazwyczaj są niekorzystne i maja sporo ograniczeń.
pierwszy zakup zrób zwykłą kartą, a jak dojdzie ci do konta dolarowego to następne będziesz mógł robić taniej
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez kleryk88 » 23 mar 2014, o 20:15

polecam alio sync i walutomat, wszystko za darmo i dobre kursy
kleryk88

Telefon:: s8500

Postprzez karolgc » 23 mar 2014, o 20:39

wlasnie zlozylem wniosek w aliorze :) a orietnuje sie ktos ile mam czasu na zaplacenie po kupnie przedmiotu? :)

Patrzylem na te prepaidy i w sumie srednio sie oplaca, w WBK 15zl + wysylka wiec i tak nie zdaze odebrac, w mbanku 25zl to tez srednio
karolgc

Postprzez kleryk88 » 23 mar 2014, o 21:51

nie pamiętam dokładnie bo zawsze płaca zaraz po kupieniu ale 1-2 dni
kleryk88

Telefon:: s8500

Postprzez matedo » 24 mar 2014, o 01:08

Goldway ma też drugą aukcję z redrice: http://www.aliexpress.com/store/product ... 06219.html

Jest taniej - ktoś widzi gdzie jest haczyk? Na droższej aukcji wyświetla się baner, że będzie można skorzystać z kuponu, na tańszej go nie widzę - czyli kupony są możliwe tylko do wykorzystania tylko na oznaczonych aukcjach czy jeszcze tego nie wiadomo?
matedo

Telefon:: _

Postprzez existe » 24 mar 2014, o 01:15

karolgc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

a tak z ciekawosci - po zaplaceniu owych 20-25 zl ile chcecie zaoszczedzic na przewalutowaniu ? 10-15 ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez karolgc » 24 mar 2014, o 16:12

Jedni mowia ze na kazdych, mi sie jednak wydaje, ze po cos jest ten baner :)

Orientuje sie ktos ile mam czasu na zaplacenie zamowienia?
karolgc

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić