• Reklama

Xiaomi PowerBank Pro 2 10000mAh

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Xiaomi PowerBank Pro 2 10000mAh

Postprzez marx » wtorek, 20 września 2016, 07:43

Xiaomi PowerBank Pro 2 będzie posiadał pojemność 10,000mAh jednak będzie odrobinę grubszy od swojego poprzednika.
Tak jak poprzednik , będzie posiadła też port USB typu C. Urządzenie będzie wspierało technologię szybkiego ładowania i to w obu kierunkach. Xiaomi Mi PowerBank Pro 2 jest w stanie naładować Xiaomi MI5 2,4 raza, iPhone 6 3,4 raza i iPad Mini 1,4 raza.
http://gadzet.telchina.pl/xiaomi-powerb ... adowaniem/
Chińska firma Xiaomi od dwóch lat produkuje powerbanki i to z wielkim sukcesem.

Obrazek

Wszystko zaczęło się od banku energii Xiaomi 5200mAh, a następnie 10,400mAh, po czym oba zostały zastąpione przez tańsze w produkcji powerbanki 5,000mAh i 10,000mAh .Następnie pojawił się ogromny PB 20,000mAh. Ostatnim urządzeniem w serii Xiaomi Mi PowerBank był Xiaomi Mi PowerBank Pro o pojemności 10,000mAh i to właśnie ten powerbank doczekał się następcy.

Xiaomi PowerBank Pro 2 będzie posiadał pojemność 10,000mAh jednak będzie odrobinę grubszy od swojego poprzednika.
Tak jak poprzednik , będzie posiadła też port USB typu C. Urządzenie będzie wspierało technologię szybkiego ładowania i to w obu kierunkach. Xiaomi Mi PowerBank Pro 2 jest w stanie naładować Xiaomi MI5 2,4 raza, iPhone 6 3,4 raza i iPad Mini 1,4 raza.

Powerbank będzie wykonany z anodyzowanego aluminium CNC podobnie jak Mi PowerBank Pro. Ceną nie została podana, ale zapewne można liczyć na dobrą ofertę i kupon zniżkowy w sklepie banggood.com
marx
Administrator

Pochwały: 193

Reklama

Re: Xiaomi PowerBank Pro 2 10000mAh

Postprzez Healer25 » sobota, 24 września 2016, 11:21

jest już taki tylko jedynka która wyszła w marcu i ja mam i jest qc 2.0 both way.

na banggood jest pre order różni wie wyglądem i tym ze prawdopodobnie będzie qc 3.0 both way

ktos wie coś więcej?
Healer25

Powrót do Nowości