• Reklama

Xiaomi Piston v2 Poradnik jak poprawić bass'y

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Xiaomi Piston v2 Poradnik jak poprawić bass'y

Postprzez fusse » 28 cze 2014, o 13:45

czesc

chcialem sie podzielic z wami małą wskazówką odnosnie sluchawek xiaomi piston. dla niektórych to pewnie nie bedzie zadna nowość, ponieważ kto przeczytal recenzje na forum mp3 ten bedzie wiedzial o co chodzi. do sedna:

jesli komukolwiek nie odpowiada sila/glosnosc/jakość basów w xiaomi piston, a mówie tu o oryginalach oczywiscie, wymiencie w swoich sluchawkach gumki na jakies inne, z innego modelu.

wczoraj troszke potestowalem , wszystko na jednym utworze i tych samych ustawieniach.

poszukalem stare sluchawki jakie mialem w domu i tak:

- sluchawki crivit z lidla za 10zl, sluchawki tragedia, ale gumki idealnie sie nadaja, bass na tych gumkach jest duuuzo mocniejszy glebszy.
- sluchawki creative ep630 kupione z 10lat temu na allegro ,na gumkach tych bass byl najmocniejszy, lecz mi nie podszedl osobiscie
- ori sluchawki z galaxy s2 z przeźroczystymi gumkami, tutaj gumki mega miekkie i tragiczne, cos takiego jak bass nie istnieje na nich .

maly delikatny mod sluchawek, a jaki skok jakosci w muzyce. ORI gumki xiaomi niestety są bardzo kiepskie!
oczywscie w equalizerach i innych ustawieniach wszystko bylo ustawione, jakby ktos próbował sugerować,ze mialem nie wyregulowane.

dzieki , pozdrawiam!

Autor postu otrzymał pochwałę
fusse

Pochwały: 7

Reklama

Powrót do Xiaomi