• Reklama

Xiaomi otwiera oficjalną dystrybucję w Polsce ?

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Xiaomi otwiera oficjalną dystrybucję w Polsce ?

Postprzez motiv » 27 sty 2016, o 12:27

baku1991 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bzdura to zwykly sprzedawca jak xfs, buriza itp...
A Ci co kupuja i licza na gware u nich to powodzenia :-) bedzie to samo co z oficjanym dystrybutorem JIAYU W WAWIE :-) raz ze wloczyli sie po sadach z innym oficjanym dystrubutorem jiayu na PL ktory dalej istnieje :-D. A dwa ze interes zwineli i strona tez juz nie dziala, a Ci co kupili mieli miec gwarancje 2 lata i teraz sobie moga tylki tym podetrzec, jiayu umywa rece, oficjalny dystrybutor 2 nie ma obowiazku przyjecia :-) bo to inna firma :-) zreszta firma z wawy takze nie uznawala gwary telefonow kupionych w chinach czy z innych zrodel :-)
Tak samo jest z tym niby sklepem, bo to nie jest zaden autoryzowany dystrybutor na Polske....
Wole wydac kase w chinach i miec taniej produkt niz zarabiac takim przekreta, za niby gwarancje PL, ktora jest tyle samo warta co ta z chin..
Wracajac do jiayu mieli mase certyfikatow itp polskie romy, gwara tez w PL byla :-D i tak sie skonczylo... Ten kto sie interesowal to wie co i jak :-) takze bedzie to samo z ta firemka i jej sprzedaza na PL. Potwierdzone to sobie moze byc...
Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

Motiv, nie masz racji, jest to oficjalny dystrybutor Xiaoyi, co też firma Xiaoyi potwierdziła w oficjalnym stanowisku. Na spidersweb było wszystko wytłumaczone i linkowane w tym temacie tylko czytacie 2-3 posty wstecz.
Nie porównuj tego do jayiu bo to był przedstawiciel w Polsce niemieckiej firmy, która ma w Niemczech oficjalną dystrybucję. Czyli to było normalni pośrednicy. W tym przypadku z Xiaoyi jest inaczej. Wejdź na oficjalną stronę i ona Cię przekieruje na tą polską właśnie.

To zmiencie tytul tematu i nie wprowadzajcie ludzi w blad jak tamte durne portale... To 2 rozne firmy. Xiaomi nie ma i nie rozwaza nawet oficjalnego dystrybutora w PL!
Ze tak powiem papier przyjmie wszystko jak mawiaja, a pismaki powiela kazda glupote z dodaniem swoich mitow! Chociaz tutJ niech autor poprawi tytul pierwszego postu!.
A co do jiayu nieprawde piszesz, to byl naprawde oficjalny przedstawiciel z potwierdzeniem jiayu i nawet certyfikaty mieli, chyba ze podrabiane.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
motiv
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: nokia

Reklama

Re: Xiaomi otwiera oficjalną dystrybucję w Polsce ?

Postprzez baku1991 » 27 sty 2016, o 17:26

Ok, z Jiayu było dokładnie odwrotnie niż napisałem. Tak czy siak żaden sklep już nie istnieje. Ale to jednak chyba była współpraca na inna skalę niż w przypadku Xiaoyi. Wejdź na Xiaoyi.com i na samym dole masz wybór języka i Cię przerzuci na polską stronę. To sugeruje, że współpraca jest trochę bardziej zacieśniona niż w przypadku Jiayu. No i tylko 3 kraje mają odnośnik na głównej stronie. No i umówmy się, grupa kapitałowa Xiaomi to coś znacznie potężniejszego niż Jiayu, które powoli przestaje mieć w ogóle cokolwiek do pokazania.
baku1991
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi