• Reklama

Xiaomi Note LTE

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Note LTE

Postprzez eteri » 6 lut 2015, o 18:01

Witam, mam pytanie, czy jest coś lepszego w cenie tych ok 160$ niż xiaomi note, z dużym wsparciem w podobnych wymiarach 5-5.5"? http://www.aliexpress.com/store/product ... 30066.html

Dodatkowo powiem, że nie potrzebuje LTE, ale wersja 4G ma snapka, który wydajnością jest podobny do tego MTK, chyba, że się mylę, którą wersje dla mnie polecacie? Słyszałem też, że wersja ze snapkiem ma lepsze wsparcie i więcej customów na niego.

@edit Może coolpad f1 wersja 2GB albo lenovo a8?
eteri
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Niedługo Jiayu G3C:)

Reklama

Re: Xiaomi Note LTE

Postprzez belebele » 8 lut 2015, o 00:06

Lenovo a806 to dobry wybór.
Dużo wydajniejszy od podanych przez Ciebie :)
belebele

Telefon:: umi emax

Postprzez eteri » 8 lut 2015, o 21:35

Na wydajności mi nie zależy, nie gram w wymagające gry, najwyżej coś typu Flappy Bird, Crossy Road. Najczęściej przeglądam internet i mam włączonych sporo aplikacji w tle, zostawiam do wyboru Xiaomi Note 4G oraz Lenovo A8, kto pomoże dokonać wyboru z jakimiś argumentami? :)
eteri
AKTYWNY

Postprzez fake4r » 8 lut 2015, o 22:30

Xiaomi - miui :)
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez TLasky » 8 lut 2015, o 23:35

Przebyłem jakiś czas temu podobną drogę, dokładnie te dwa telefony na ostatniej prostej i porywem serca kupiłem Xiaomi ze względu na większy ekran, lepsze wykonanie (Lenovo siakiś taki zabawkowy mi się wydał) i lepszy GPS (tak wynika z opinii) oraz bardzo dobre wsparcie w zakresie MIUI. Niestety nie pocieszyłem się zbyt długo telefonem, bo moja ładniejsza połówka się nim zajarała i po ponad 2 miesiącach używania jest wciąż zakochana :-). Jedyny jego minus to średnio czuły moduł Wi-Fi (gorszy niż miałem w Lenovo P780, a np. córka w Landvo L200). Na plus Lenovo przemawiają bardziej kompaktowe wymiary oraz lepsza wydajność.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez eteri » 10 lut 2015, o 00:55

Jednak okazuje się, że mam trochę mniej kasy, na gearbest jest aktualnie promocja fajna na coolpada f1 http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_147325.html i mam kilka pytań. Czy jest jeszcze jakiś dodatkowy kod na zniżkę do tego serwisu, oraz czy ten telefon jest warty kupna, chodzi mi o wsparcie(chyba spore) oraz o aparat, baterie, płynność przeglądania stron itd. Czy jest coś lepszego w cenie 130$?
eteri
AKTYWNY

Powrót do Jaki telefon kupić ?