• Reklama

Xiaomi Note LTE niskie wyniki antutu

Xiaomi

Xiaomi Note LTE niskie wyniki antutu

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 04:44

Witam

Z tego co czytałem nie jest to najbardziej miarodajny z benchmarków, niemniej jednak zastanawia mnie wynik mojego telefonu. Jest to świeży egzemplarz, od sprawdzonego sprzedawcy z Chin, ze świeżo wgranym MIUI 6 ze strony MIUI Polska. Wywaliłem zbędne apki, poczyściłem, zoptymalizowałem iii... dostałem całe 17 500 pkt., przy czym największe wtopy zanotował w zakresie gier... Przyznam szczerze, że trochę mnie to dziwi, bo prawie 16 000 to ja mam na Lenovo P780 :-D. Ktoś ma może jakiś pomysł? Z tego co czytałem powinien osiągać ok. 22 000.

Pozdrawiam i dzięki za pomoc
T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Reklama

Re: Xiaomi Note LTE niskie wyniki antutu

Postprzez ddr » sobota, 27 grudnia 2014, 05:11

Nie interesowałem się za bardzo tematem redmi note, ale te 22k to może być wersja na mtk. Z tego co się orientuję to wersja na snapie jest gorsza jeśli chodzi o parametry, ale ręki uciąć nie daję. Sam sprawdź.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 16:55

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie tym tropem :-) 22k to wyniki wersji LTE zaś wersja z MTK osiąga około 27 - 28k... ale dzięki za dobre chęci :mrgreen:

T.

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Postprzez Maserti » sobota, 27 grudnia 2014, 17:26

Witam,
widziałem porównanie w benchmarku i lte gorzej obsługuje gry 3d. Moj redmi note na mediateku w antutu ma ponad 30 tys. Także Twoje 16 tys to troszke mało. Nie masz podrobki jakiejś?
Maserti

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 17:40

Maserti napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bardzo małe prawdopodobne, sprzedawca jest sprawdzony, urządzenie jest zweryfikowane przez system xiaomi, do tego z tego co wiem na podróbce nie postawisz MIUI 6 Polska, a tu weszło bez problemu. Czy powinienem jeszcze jakoś zweryfikować autentyczność urządzenia? Dzięki za zainteresowanie :-).

T.

TLasky
VIP

Postprzez Maserti » sobota, 27 grudnia 2014, 17:44

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja swój mimo, że od chinatronic sprawdzalem na stronie xiaomi, programem od xiaomi (podobno 100% pewności wtedy masz oraz przez programy gdzie można było odczytać rozdzielczość ekranu itp.)
Przy robieniu testy antutu nie masz uruchomionego oszczedzania systemu?
Maserti

Postprzez bartazzz » sobota, 27 grudnia 2014, 18:00

Odłóż go. Jak ostygnie. Będzie miał normalny wynik

Autor postu otrzymał pochwałę
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 84

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 18:16

Maserti napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja swój mimo, że od chinatronic sprawdzalem na stronie xiaomi, programem od xiaomi (podobno 100% pewności wtedy masz oraz przez programy gdzie można było odczytać rozdzielczość ekranu itp.)
Przy robieniu testy antutu nie masz uruchomionego oszczedzania systemu?

MIUI pokazuje mi, żeby przełączyć w tryb "Wydajność" przed rozpoczęciem testu... zatem chyba nie :-). Poszukam jeszcze po forum, bo był jakiś wątek o programach do sprawdzania i dla pewności go siepnę :-D.

T.

TLasky
VIP

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 18:17

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Gdzie odłożyć? Do lodówki? :mrgreen: . W sumie to może spróbuję go naładować w mikrofali ;-) słyszałem, że pomaga :mrgreen: .

T.

TLasky
VIP

Postprzez bartazzz » sobota, 27 grudnia 2014, 18:20

Zrób sobie dwa testy jeden na zimnym drugi po godzinie grania. To normalne że procesor traci wydajnosc jak się nagrzeje. Po co w takim razie chlidzenie w komputerach. Ale spoko niech będzie ze wierzę w zabobony
bartazzz
VIP

Postprzez TLasky » sobota, 27 grudnia 2014, 21:49

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy ja powiedziałem, że wierzysz w zabobony? Osobiście nie widzę takiego stwierdzenia... po prostu nie zrozumiałem, o co chodzi z tym odłożeniem, więc wrzuć na luz ;-). Test robiłem "z wypoczynku", a nie w trakcie użytkowania. Jakieś więcej koncepcje? Może chodzić o wersję ROM-u? Zainstalowałem MIUI 6 w wersji dev.

T.

TLasky
VIP

Postprzez bartazzz » sobota, 27 grudnia 2014, 22:58

Zrozumiałem że pociagnałeś że mnie łacha. Ok. Sprawdź miupolska v6 lub v5
bartazzz
VIP

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna