• Reklama

Xiaomi Note czy inny za 200$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi Note czy inny za 200$

Postprzez persala » 10 sie 2014, o 17:12

Witam,
Szukam nowego smartfona za ok 200$, z obsługa Aero2/900mhz, dual SIM, dobrze działająca baterią i niezłym aparatem. Musi mieć dobry GPS, dużo podróżuję.
Prawie zdecydowalam się na Xiaomi Note, ale nie wiem czy to najlepszy wybór? Rozdzielczość 720p max, ekran 4.7-5.5".
Myślę jeszcze o Xiaomi Redmi, lub iOcean x7HD (ale czytalam o problemach z GPS, baterii słabej, sofcie), wystarczy mi wydajność porównywalna z ZTE v967s.

Czytalam ze może te XIAOMI mogą nie dostać aktualizacji do Android L, na czym mi zależy, lub możliwości wgrania MIUI.
Jest jakiś chiński smartfon na rynku który może dostać update w tej cenie?
persala

Pochwały: 1

Reklama

Re: Xiaomi Note czy inny za 200$

Postprzez ddr » 10 sie 2014, o 18:02

Zenfone 5. Poczytaj forum.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez glapek » 11 sie 2014, o 16:45

Chciałem się podpiąć pod temat. Czytałem forum, przeglądałem itp. Mam taki sam budżet jak kolega, a dokłądniej 207.59$. Zenfone 5 bardzo mi się podoba, ale nigdzie nie znalazłem konkretnych informacji na temat baterii. Myslalem też o Redmi Note. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć ile trzyma bateria w tych telefonach(przegladanie internetu, caly czas wlaczone dane, jakies proste gierki w miedzyczasie czyli eksploatacja dosyc intensywna mi sie wydaje.)

ew zastanawiałem się jeszcze nad Redmi 1s, Coolpad f1, Huawei Honor 3C (w wersji LTE)

To LTE powiem szczerze, że by się przydało, ponieważ mam Power LTE z plusa, które co prawda używam w domu, ale jakby było trzeba wkładałbym do tel.

Oczywiście te około 200 dolarów jest przeznaczone na tel. Ewentualny Vat biore pod uwagę, ale nie wliczam go w cene telefonu.
glapek

Telefon:: Motorola XT910

Postprzez kolakao » 11 sie 2014, o 22:44

Redmi Note przy takim użytkowaniu potrzyma około 24h
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Postprzez glapek » 12 sie 2014, o 12:34

Zamówiłem Zenfona, mam nadzieje, że nie zawiodę się :)
glapek

Telefon:: Motorola XT910

Powrót do Jaki telefon kupić ?