• Reklama

Xiaomi Note czy HTC Desire 816 lub inny

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Xiaomi Note czy HTC Desire 816 lub inny

Postprzez muszyna2 » 18 sie 2014, o 10:42

Jak w temacie co wybrać? Note kupił bym w chinach htc mam do kupienie z pl, nówka poniżej tysiaka. Wymieniam swoje lenovo p780 na coś większego. Telefoniku będę używał wyłącznie do netu, gps-u, komunikatorów(chaton) kilku zdjęć i no oczywiście do dzwonienia. Jeżeli chodzi o gry to zupełnie wystarczą mi wściekłe ptaki w które gra mój chrześniak. Za htc przemawia pl gwarancja i niezłe opinie jak i note. Generalnie zastanawiam się nad czymś pomiędzy 5,5 a 6 cala. Wydaje mi się że wystarczyło by mi coś w cenie lenovo 850+. Kusi mnie wygląd UMI C1 będzie 19 w promocji za 139$ i TCL S720. Było by fajnie gdybym po wyjęciu telefoniku z pudełka nie musiał od razu bawić się zmianą softu. Tak mam w p780 oprócz niedziałającej diody powiadomień na której mi szczególnie nie zależy wszystko działa świetnie(lensen). Co mi radzicie zrobić? Najchętniej wydał bym 140-160$ ale przygotowany jestem na wydatek max 220$. Proszę o radę. Pozdrawiam
muszyna2
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Powrót do Porównania telefonów