• Reklama

Xiaomi MiNote za 1600 zł czy Nubia Z9 (2 GB) Max za 1050 zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Xiaomi MiNote za 1600 zł czy Nubia Z9 (2 GB) Max za 1050 zł

Postprzez TLasky » 1 cze 2015, o 01:11

Siemka

Nie wiem czy muszę dawać tutaj szablon (jeśli tak to poprawię), jako że po długich namysłach na placu boju zostały mi te dwa telefony (które mogę kupić za ceny podane w tytule wątku) i między nimi będę dokonywał wyboru (za ok. tydzień). Odnośnie MiNote trochę udało mi się doczytać i wypada bardzo fajnie (zwłaszcza muzycznie, co jest dla mnie ważne), zaś o Z9 Max strasznie skąpo, więc jeśli ktoś ma jakąś głębszą wiedzę to będę zobowiązany za podzielenie się nią :-). W przypadku Z9 chodzi o wersję z 2 GB pamięci RAMM.

T.

EDIT: Czy ktoś wie jaki procek siedzi w Z9 Max z 2 GB? Znalazłem aż 3 wersje na różnych stronach i portalach:

1. Snap 810.
2. Snap 801.
3. Snap 615 (ten co w Z9 Mini)

I weź tu człowieku to ogranij? :-D. Korzystałem m.in. z kimovil, devicespecifications i kilku sklepów internetowych...
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Re: Xiaomi MiNote za 1600 zł czy Nubia Z9 (2 GB) Max za 1050

Postprzez Caminero » 1 cze 2015, o 08:18

Tomku, z tego co ja czytałem, to przy wersji 2gb jest procek taki jak w mini. Słuchawka max w wersji budżetowej, a tak na marginesie sam jestem ciekaw czy lenovo lemonka da ci dobrą muzę, jak w padnie ci w uchu to podziel się opinią.

Xiaomi znów przeważa dopracowanym oprogramowaniem i aktualizacjami, kupując z xfs masz gwarancje w PL, przy zte wychodzą romy średnio 1-2 miesięcznie, przy zte max długo poprawiali oprogramowanie do kamery im nowsze oprogramowanie tym mniej języka polskiego :-). oba nie mają slotów na kartę ale wiem, że masz adapter:-)

Luknij do sklepu:

http://www.minideal.net/catalogsearch/r ... bia+z9+max

poczytaj może jeszcze o letv one https://www.fastcardtech.com/Letv-Le-1- ... Phone.html parametry lepsze niż w max wersji 2gb.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Powrót do Jaki telefon kupić ?