• Reklama

Xiaomi Mi4s - pogięta historia

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Xiaomi Mi4s - pogięta historia

Postprzez andrzejrg » 18 sie 2016, o 19:30

Cześć,

niedawno zamówiłem dla dziewczyny Xiaomi Mi4s od Goldwaya na Aliexpress. Telefon przyszedł i wszystko fajnie, ładny, szybki, elegancki.

Jak się jednak okazało telefon nie zniósł trudów codziennej eksploatacji, po tygodniu używania (bez ani jednego upadku, uderzenia ani nawet krzyknięcia czy krzywego spojrzenia) telefon wygląda tak, jak na załączonym obrazku...

Obrazek

Telefon nie ma oprócz tego żadnych śladów używania, ani jednej rysy. Póki co wysłałem wiadomość bezpośrednio do producenta, zobaczymy co odpiszą. A póki co przestrzegam wszystkich przed wyżej wymienionym modelem...
andrzejrg

Telefon:: Lenovo/Xiaomi

Reklama

Re: Xiaomi Mi4s - pogięta historia

Postprzez ddr » 18 sie 2016, o 20:01

Widać krzywiznę w punkcie, więc ewidentnie wina użytkownika. Także ciężko określić jakość telefonu, bo nie wiadomo co się z nim stało.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez kombajnik » 18 sie 2016, o 20:01

Mój brat miał kiedyś podobny przypadek z Samsungiem, ale to był efekt tego, że miał telefon w tylnej kieszeni spodni i sobie usiadł :)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Postprzez blue_voyager » 18 sie 2016, o 20:05

Takie rzeczy same się nie robią. Można dyskutować o wytrzymałości telefonu, ale w takim przypadku i tak to zawsze będzie wina użytkownika.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez andrzejrg » 18 sie 2016, o 20:06

Ewidentnie wina użytkownika? Przepraszam bardzo, ale dla mnie telefon, który (załóżmy) wygina się będąc w tylnej kieszeni spodni podczas siadania, jest nie do przyjęcia. Lenovo A850 którego używam od 3 lat ma większą powierzchnię od tego Xiaomi, jest cały z plastiku, kosztował mnie niecałe 500 zł nowy i nie wygina się ani od siadania na nim, ani z żadnego innego powodu.

EDIT: http://technowinki.onet.pl/smartfony/ip ... zeni/y91ej

To też jest wina użytkownika, że Iphone 6 wygina się od włożenia do kieszeni ciaśniejszych spodni, czy jednak wina producenta, który zaprojektował bubel?
andrzejrg

Postprzez blue_voyager » 18 sie 2016, o 20:12

To udowodnij producentowi, że to nie Twoja wina. Uszkodzenie mechaniczne i koniec dyskusji. A że sprzęt jest delikatny... No jest. A siadanie na telefonie to w sumie nie jest najlepszy pomysł. Ja bym na swoim nie siadał.
Sprzedam:

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Postprzez andrzejrg » 18 sie 2016, o 20:19

Sprzęt jest delikatny, bo jest gówniany, i będę udowodniał, że to nie moja ani niczyja wina, tylko producenta. Dziewczyna na telefonie nie usiadła, nie pamięta w ogóle, kiedy mogłaby nawet zajść taka sytuacja, bo telefon przechowywany był w torebce. Myślę że generalnie używanie takich telefonów to jak widać najlepszy pomysł nie jest, w końcu to są maszynki do wykręcania coraz to lepszych wyników w benchmarkach.
andrzejrg

Postprzez szymi » 18 sie 2016, o 20:29

andrzejrg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wszystko rozumiem ale robienie z użytkowników debili? po co? może na słońcu jej się stopił? :-D ewidentnie było tu jakieś działanie siły, samo z siebie nic się nie dzieje, może kub karnet na fitness dziewczynie albo niech wypakuje te cegły z torebki? :D
nie wiem czy chcesz zrobić nas w konia czy uwierzyłeś kobiecie na słowo, ale producent czy sprzedawca tego nie kupi
Ostatnio edytowano 18 sie 2016, o 20:37 przez szymi, łącznie edytowano 1 raz
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez andrzejrg » 18 sie 2016, o 20:36

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wszystko rozumiem ale robienie z użytkowników debili? po co? może na słońcu jej się stopił? :-D ewidentnie było tu jakieś działanie siły, samo z siebie nic się nie dzieje, może kub karnet na siłkę dziewczynie albo niech wypakuje te cegły z torebki? :D

Tak, oczywiście! Telefon został przytopiony na słońcu a następnie włożony do torebki między cegłę a wałek do ciasta, a teraz wylewam gorzkie żale na forum, i myślałem że nikt się nie zorientuje.

Napisałem ten wątek, żeby pokazać, że Mi4s nie jest zbyt wytrzymałym telefonem, a wszyscy próbują to podważać, twierdząc że został przez moją dziewczynę uszkodzony. Moje pytanie - na jakiej podstawie tak twierdzicie?
andrzejrg

Postprzez szymi » 18 sie 2016, o 20:39

człowieku, ten telefon został sprzedany w tysiącach, na forum też pewnie pare osób go miał, więc próbuje ci uświadomić że problem może nie być w telefonie tylko w użytkowniku
szymi
AKTYWNY

Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Postprzez blue_voyager » 18 sie 2016, o 20:42

andrzejrg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

wszystko rozumiem ale robienie z użytkowników debili? po co? może na słońcu jej się stopił? :-D ewidentnie było tu jakieś działanie siły, samo z siebie nic się nie dzieje, może kub karnet na siłkę dziewczynie albo niech wypakuje te cegły z torebki? :D

Tak, oczywiście! Telefon został przytopiony na słońcu a następnie włożony do torebki między cegłę a wałek do ciasta, a teraz wylewam gorzkie żale na forum, i myślałem że nikt się nie zorientuje.

Napisałem ten wątek, żeby pokazać, że Mi4s nie jest zbyt wytrzymałym telefonem, a wszyscy próbują to podważać, twierdząc że został przez moją dziewczynę uszkodzony. Moje pytanie - na jakiej podstawie tak twierdzicie?

Bo myślimy logicznie. Samo się nic nie dzieje. No chyba, że ktoś w otoczeniu Twojej dziewczyny ma zdolności paranormalne i wygina myślą nie tylko łyżeczki ale i telefony
Sprzedam:

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Postprzez ddr » 18 sie 2016, o 20:44

Tak. Ewidentnie wina użytkownika. To samo tyczy się właścicieli srajfonów. Nie ma szans na wygięcie telefonu bez zadziałania większej siły. Poza tym metal to nie plastik, nie powróci do pierwotnego kształtu po minimalnym odkształceniu. Zamów jej coś wytrzymalszego, albo ruggeda, wtedy może sobie siadać na nim i kucać z nim w kieszeni.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Następna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić