• Reklama

Xiaomi Mi4c blokuje internet

Xiaomi

Xiaomi Mi4c blokuje internet

Postprzez kubuswujo » niedziela, 24 kwietnia 2016, 13:27

Hej!

Kupiłem nowego Xiaomi Mi4c z nakładką Miui. Niestety mam problem bo nie mogę zarejestrować się na żadne koto ani Miui ani co gorsza google.

Przy próbie połączenia z google wyskakuje komunikat:
"Coudn't sign in"
"There was a problem connecting to accounts.google.com"

Problem wystepuje na danych mobilnych i na wi fi.

Według mnie nakładka blokuje dostęp do internetu prawie wszystkim aplikacją. Bo nawet wyszukiwarak ma zablokowane strony.
Próbowałem grzebać w ustawieniach ale nigdzie mie mogłem znaleźć gdzie to odblokować.

Może ktoś pomóc co wyłaczyć?

pzdr
Kuba
kubuswujo

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Mi4c blokuje internet

Postprzez mORGAN » niedziela, 24 kwietnia 2016, 14:47

Najważniejsza sprawa: jaki masz soft? MiuiPolska (czy też xiaomi.eu) czy jakiś śmieciowy chiński z dorzuconym polskim? Przy założeniu, że soft jest w porządku to spróbuj wyłączyć inteligentne oszczędzanie baterii.
mORGAN

Pochwały: 1

Postprzez newelco » niedziela, 24 kwietnia 2016, 15:48

kubuswujo napisał(a):Hej!

Kupiłem nowego Xiaomi Mi4c z nakładką Miui. Niestety mam problem bo nie mogę zarejestrować się na żadne koto ani Miui ani co gorsza google.

Przy próbie połączenia z google wyskakuje komunikat:
"Coudn't sign in"
"There was a problem connecting to accounts.google.com"

Problem wystepuje na danych mobilnych i na wi fi.

Według mnie nakładka blokuje dostęp do internetu prawie wszystkim aplikacją. Bo nawet wyszukiwarak ma zablokowane strony.
Próbowałem grzebać w ustawieniach ale nigdzie mie mogłem znaleźć gdzie to odblokować.

Może ktoś pomóc co wyłaczyć?

pzdr
Kuba

Żadna nakładka nic Ci nie blokuje , masz chińskie , lekko spolszczone badziewie zapewne , stąd problemy.
newelco

Postprzez kinder112 » niedziela, 24 kwietnia 2016, 23:49

Proponuję od razu przesiąść się na cyanogenmod 13 od teamsuperluminal, siedzę na nim i 0 problemów.

Co do samego konta xiaomi to jest jeszcze opcja po nr telefonu założyć i mi chyba tylko tak się udało, używam ich konta do mi banda bo inaczej się niestety nie da :(.
kinder112

Powrót do Pomoc techniczna