• Reklama

Xiaomi MI4 vs Meizu MX4 vs ... reszta świata

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Xiaomi MI4 vs Meizu MX4 vs ... reszta świata

Postprzez krzyziu » 24 sty 2015, o 22:57

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A dlaczego w ogóle chcesz go zmieniać? Powinieneś od tego zacząć. Przecież Mi3 spełnia twoje wymogi bardzo dobrze, a że nie jest modelem z ostatnich kilku miesięcy? Co z tego? Nic się nie zestarzał.

zgadzam sie w 100%, dolozysz relatywnie wiecej kasy niz to jest warte
krzyziu

Telefon:: Samsung SIII

Reklama

Postprzez miyagi00 » 28 sty 2015, o 14:32

Czy jest jakaś różnica między Meizu MX4 w różnych kolorach? Tzn. czy wszystkie są z tego samego tworzywa czy niektóre mają obudowę z aluminium (silver), a inne plastik (grey, white, gold)?

Na redcoon są gold, white i grey 32gb za 1499zł, a na ali silver, ale już za 1531zł przez FedEX (niby bez VATu, ale w końcu nigdy nie wiadomo).
I co dziwne, skoro na ali bez VATu mają drożej niż w recoonie z VATem, to na pewno to takie same modele?
miyagi00

Telefon:: ZTE Blade

Postprzez kolakao » 28 sty 2015, o 14:39

Tak, te same.
kolakao

Pochwały: 18
Telefon:: Meizu Mx4
ROM: Flyme 4

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?