• Reklama

Xiaomi Mi Notebook Air

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Xiaomi Mi Notebook Air

Postprzez boruta]] » niedziela, 28 sierpnia 2016, 00:43

Witajcie

Czy ktoś macał ten sprzęt?
http://xiaomi-mi.com/notebooks/xiaomi-m ... 25-silver/

Chciałbym zasięgnąć jakiegoś języka poza stronami internetowymi i youtubem.

Dodatkowo może jakby było sporo ludzi na to chętnych to można jakiś wątek zakupowy zrobić :)

Dajcie znać co o tym sprzęcie sądzicie i jak znacie alternatywy do niego innych firm to podeślijcie też linka.

Dziękuję!!
boruta]]

Pochwały: 1

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Xiaomi Mi Notebook Air

Postprzez Dzikiwons » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 17:13

Teraz u Xona raty 0% ma allegro więc ciekawa sprawa i pewnie niestety 99% VAT, chyba że będzie się miało szczęście. Jeśli nie to ok 2900 z czego 2550 na raty. Nie wiem jak jest z Windowsem, możliwe że trzeba mieć klucz do czystej instalacji bo przychodzi Chińska wersja. Banggood ma cenę 609$ plus 20 za wysyłkę więc chyba jednak Xon a tą chwilę najlepszy wybór z ratami.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Dzikiwons

Pochwały: 4

Postprzez saperq » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 18:21

Windows zapewne jak na tabletach będzie CN/ENG i bez problemu ściąga się paczkę językową PL.
Co do Xona lub Banggood pomyśleć trzeba o usługach gwarancyjnych, co o Banggood złego słowa powiedzieć nie można. Nie wiem jak z tym u Xona ;-)
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez simrisham » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 20:51

witam, równiez obserwiuję to cudeńko i zastanawiams się nad zakupem. Podobnei jak reszta czekam na relację z pierwszej ręki.
simrisham

Postprzez kinder112 » poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 21:45

Kwestia windowsa jest raczej jasna, na wszystkich recenzjach europejskich piszą że nie da się zmienić języka z chińskiego a przy wgrywaniu nie aktywuje się. Także trzeba klucz osobno kupić. Nie rozumiem natomiast czemu piszecie że w przypadku Xon jest możliwy Vat? Przecież od niego to już chyba z Polski idzie i nie ma Vatu?

Ok zerknknąłem na jego auckje i widzę że to z Szanghaju idzie, czyli praktycznie tak jakby samemu zamawiać, to w sumie nie wiem skąd on ma taką popularność na allegro :?:
kinder112

Postprzez Dzikiwons » wtorek, 30 sierpnia 2016, 00:16

Chyba kwestia gwarancji, jakby nie patrzeć Allegro jakąś tam politykę w tej sprawie ma i może ludziom się wydaje że zamawiając z Allegro mają większe bezpieczeństwo właśnie w przypadku awarii. Ja uważam że jeśli można kupić na Banggood za 609 i płacić PayPal od razu całość to lepiej dorzucić 100 zł i wziąć na raty 0% przynajmniej gotówka zachowana :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Dzikiwons

Postprzez motiv » wtorek, 30 sierpnia 2016, 09:00

Dzikiwons napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tu i tu gwara to problem.
Ja wlasnie ze wzgledu na vzas reklamacji i gwarancje nie kupilbym tak drogiej reczy-laptopa.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
motiv
AKTYWNY

Pochwały: 8
Ostrzeżenia: 2

Postprzez motiv » wtorek, 30 sierpnia 2016, 09:01

kinder112 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Bzdura. Trzeba poprostu z wu pobrac pakiet jezykowy.

motiv
AKTYWNY

Postprzez Krzy$ » wtorek, 30 sierpnia 2016, 11:53

Dokładnie w win10 jest to prosto rozwiązane, dogrywa się pakiet językowy i wszystko działa w PL. Podobnie robi się na tabletach z chin z win 10.
Krzy$
AKTYWNY

Postprzez kinder112 » wtorek, 30 sierpnia 2016, 12:10

motiv napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Okeeejjj, polecam jednak coś sprawdzić zanim wprowadzi się innych w błąd :!: Licencja "Single language" polega właśnie na tym że nie pozwala na zmianę języka: http://en.miui.com/thread-338431-1-1.html

Natomiast klucz OEM można spokojnie za 5$/20zł kupić więc nie jest to żaden problem.

mitch002 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
kinder112

Postprzez Krzy$ » wtorek, 30 sierpnia 2016, 12:48

Jaki klucz OEM za 20 zł, jak pisze 119$
Krzy$
AKTYWNY

Postprzez motiv » wtorek, 30 sierpnia 2016, 13:23

kinder112 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Krzy$ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Okeeejjj, polecam jednak coś sprawdzić zanim wprowadzi się innych w błąd :!: Licencja "Single language" polega właśnie na tym że nie pozwala na zmianę języka: http://en.miui.com/thread-338431-1-1.html

Natomiast klucz OEM można spokojnie za 5$/20zł kupić więc nie jest to żaden problem.

mitch002 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To ty piszesz bzdury i wprowadzasz ludzi w blad. Klucz za 20zl ciekawe gdzie u janusza na allegro? Hahha
Tak a 3 rozne tablety z chinska wersja oryginalna windows 10(tablety w cenie 300-700zl) dostalem z wielojezyczna?
Tqk bzdury klepiesz ze szok.

motiv
AKTYWNY

Następna strona

Powrót do Jaki tablet kupić ?